Osuszanie budynków Tarnów

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Tarnów

Masz problem z zalanym lub zawilgoconym mieszkaniem? Może prowadzisz firmę, która remontuje budynki i potrzebujesz kogoś kto pomoże Ci doprowadzić do stanu używalności stare kamienice, w których norma wilgoci przekracza kryteria? Dla naszej firmy usunięcie wszelkich problemów z podmokłych budynków to żaden problem! Wybierz Dezynfeusza! Firmę, której zaufały miliony osób!

Dezynfeusz kilka słów o Nas!
Zgadza się załoga Dezynfeusza to profesjonaliści w swoim fachu. Od lat szkolimy się i podnosimy kwalifikacje w tematyce osuszania. Posiadamy sprzęt z najwyższej półki. Dzięki nabytemu doświadczeniu poszerzyliśmy działalność na kolejne województwa i tak oferujemy swoją pomoc każdemu mieszkańcowi Tarnowa. Pracujemy przestrzegając wszystkich zasad bezpieczeństwa. Natomiast ilość sprzętu zawsze dobieramy do wielkości problemu, tak aby usunąć problem 100% skutecznie w jak najkrótszym czasie.

Problem wilgoci i zalania co za sobą niesie?
Jak wiadomo wilgoć i zalanie to problem wielu pomieszczeń i budynków. Przekroczenie norm wilgoci wiąże się z powstaniem grzyba i pleśni. Długotrwałe zalane pomieszczenie osłabia konstrukcję techniczną budynku. Natomiast jeżeli przebywasz długo w pomieszczeniu z powyższymi problemami osłabia się Twoja odporność i podupadasz na zdrowiu. Likwidacja konsekwencji źle osuszonego budynku kosztuje dużo więcej niż likwidacja samego zawilgocenia lub zalania.

Zadbaj o swoją dobra materialne i swoje zdrowie! Reaguj szybko, wybieraj mądrze!

  • Dezynfeusz firma z zaufaniem. Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy!
  • Zadzwoń i umów się na wizytę, a my zlikwidujemy Twoje problemy w mgnieniu oka!
  • Pamiętaj! Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami!

Uwaga! W czasach obecnej pandemii wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych, w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie.

Nie czekaj długo, nie pozwól aby problem przerósł Twoje możliwości. Jeszcze dziś możemy być u Ciebie i zlikwidować Twoje zmartwienie w mgnieniu oka!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin