SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję po powodzi

Powódź niesie za sobą ogromne zniszczenia. Zalane podłogi i ściany, sprzęty domowe, samochody i pomieszczenia gospodarcze. Nieustanna wilgoć, jak również wszystkie chemikalia i zanieczyszczenia, które zabrała ze sobą woda, dostają się do naszych domów, osiadają na ścianach i podłogach.

Takie środowisko sprzyja rozprzestrzenianiu się bakterii i wirusów, a także powstawaniu pleśni i grzybów. Aby nie dopuścić do pogorszenia się kondycji budynku, a tym bardziej aby pozbyć się wszelkich chorobotwórczych drobnoustrojów, powinniśmy zająć się odkażeniem domu tak szybko, jak to tylko możliwe.

Jednak należy pamiętać, że taki proces można rozpocząć oczywiście dopiero po całościowym pozbyciu się wody powodziowej. Następnie trzeba zastanowić się nad wyborem odpowiedniej firmy. Eksperci Dezynfeusza radzą: dobrze jest sprawdzić opinie oraz staż danej firmy na rynku. Tylko w ten sposób zyskasz pewność, że wykonana dezynfekcja przyniesie zamierzone efekty i będzie bezpieczna.

Aby przyspieszyć cały proces i mieć 100% pewność, że pozbyliśmy się wszystkich szkodliwych substancji z naszego domu, firma sprzątająca powinna wykorzystać środki dezynfekujące najwyższej jakości. Jako nieliczni, eksperci Dezynfeusza mają dostęp do specjalnych substancji, dzięki którym dezynfekcja przynosi doskonałe efekty. Higieniczna czystość, wolność od bakterii i wirusów oraz nieskazitelnie czyste powietrze w pomieszczeniu – czy Ty też właśnie tego oczekujesz?

Dezynfeusz, znając specyfikę problemu i kierując się swoim wieloletnim doświadczeniem, dopasowuje plan działania do warunków zastałych na miejscu dotkniętym powodzią. Nigdy nie działamy schematycznie, ponieważ każde pomieszczenie jest inne. Dlatego przy doborze metod i środków dezynfekujących należy wziąć pod uwagę wszystkie istotne czynniki – a w tym m.in. wentylację pomieszczenia.

Sam widzisz, że zdezynfekowanie zalanego pomieszczenia jest konieczne, ale i wymagające odpowiedniej wiedzy i kwalifikacji. Na szczęście eksperci Dezynfeusza chętnie wykonają to zadanie dla Ciebie. Czy wiesz już co powinieneś zrobić?

Nasz numer telefonu oraz e-mail znajdziesz na górze strony. Nie czekaj – nie wdychaj dłużej wilgoci i toksycznego grzyba!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!