SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na dezynfekcję strychu

Czy na Twoim strychu też jest ciepło i sucho? Bo musisz wiedzieć, że takie warunki wręcz sprzyjają zagnieżdżaniu się gołębi, innych gatunków ptaków, a nawet kun domowych. A to nie oznacza nic dobrego. Jednak wyjaśnijmy sprawę od początku.

Ptaki i inne zwierzęta z pewnością poczują się doskonale i bezpiecznie w zaciszu Twojego strychu. Co prawda nie spędzą tam całego życia, bo tuż po okresie godowym i odchowaniu młodych ptaki zazwyczaj opuszczają swoje siedziby. Jednak nie można liczyć na to, że z momentem wyprowadzki posprzątają po sobie. Niestety – pozostawią odchody oraz mikroorganizmy bytujące w materiale, z którego powstało gniazdo.

Dlatego właśnie po takich gościach koniecznie trzeba przeprowadzić gruntowne sprzątanie, aby przywrócić strych do stanu używalności. Efekt wizualny to jednak sprawa drugorzędna, bo przede wszystkim liczy się usunięcie toksyn i szkodliwych związków!

Aby przeprowadzić takie sprzątanie dokładnie i bez narażania się na kontakt z mikroorganizmami pochodzącymi z materiałów pozostałych po ptakach czy innych szkodnikach, trzeba mieć wiedzę, doświadczenie i przede wszystkim odpowiedni plan działania.

Oczywiście można próbować samemu. Jednak efekty, mówiąc najdelikatniej, nie robią wrażenia. W powietrzu nadal unosi się nieprzyjemny zapach, na podłogach zostają trudne do usunięcia plamy, a po zakończonej pracy okazuje się, że właściciele domu złapali jakąś dziwną alergię. Łatwo więc wyciągnąć prosty wniosek: to, co pozornie wygląda na zwykły bałagan, może być naprawdę niebezpieczne! Eksperci Dezynfeusza podejmują się takich zadań, ponieważ dysponują odpowiednim do takich prac sprzętem oraz środkami dezynfekcyjnymi. Potrafią umiejętnie ich używać, dobierają odpowiednie metody do rodzaju zabrudzeń i w ten sposób zapewniają 100% pozbycie się problemu, bez narażania zdrowia swoich Klientów. Prawda, że to brzmi rozsądnie?

Jesteśmy profesjonalistami, dlatego zawsze stawiamy na najwyższą jakość i zadowolenie Klientów. I jeśli kierować się opiniami tych osób, które już skorzystały z dezynfekcji strychu, to jest to wbrew pozorom zabieg niedrogi, a bardzo skuteczny. Przekonajcie się sami!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.