SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na komary

Wszyscy doskonale wiemy, jak uciążliwe potrafią być dla nas komary, szczególnie latem – kiedy skutecznie przeszkadzają nam w spędzaniu weekendów na świeżym powietrzu. Mogą zepsuć nawet najpiękniejsze wakacje, bo występują na całym świecie i zawsze możemy spodziewać się tych nieproszonych gości w hotelach, czy pensjonatach. Ich ukłucia są bardzo nieprzyjemne, a wstrzykiwany przy ukąszeniu jad bardzo swędzi.

Mogą być niebezpieczne dla zdrowia człowieka. Przenoszą niezwykle groźne choroby, takie jak malaria, żółta febra czy zapalenie opon mózgowo-rdzeniowych. Dlaczego więc całkowicie ich nie wyeliminować? Po co nam te śmiercionośne, denerwujące i uprzykrzające nam życie owady? Czy ekosystem odczułby ich brak? Odpowiedzi na wszystkie pytania udziela nam Hank Green w fascynującym dokumencie o moskitach.

Czy wiesz, że na świecie istnieje około 3 tys. komarów? Co ciekawsze – nie wszystkie komary kąsają człowieka! Jak to w ogóle możliwe, przecież z definicji mają być nieprzyjemnymi i kąsającymi nas insektami. Okazuje się, że tylko kilkaset z nich może być dla nas niebezpieczne. Są potrzebne dla ekosystemu, stanowią bowiem pokarm dla migrujących ptaków. Kiedy pojawił się pierwszy komar? Czy już zawsze będą przenosić groźne choroby? I najważniejsze pytanie: czy powinniśmy je wszystkie zabić? Wszystkie odpowiedzi znajdziesz w video poniżej.

Bezpośredni link do filmu: http://www.wykop.pl/link/3026593/a-gdyby-tak-zabic-wszystkie-komary-eng/.

Na pewno jesteś ciekaw, jaką metodę do walki z komarami opracowali eksperci Dezynfeusza. Właśnie pragniemy Ci ją przedstawić: czy słyszałeś o dezynsekcji komarów? Jeśli chcesz pozbyć się uciążliwych nieprzyjaciół z domków letniskowych, czy ogrodów oraz stawów – najlepszym sposobem będzie wykonanie specjalnego oprysku. Zapewni on pełną ochronę przed komarami na bardzo długi czas.

Eksperci Dezynfeusza wykonują tę usługę, korzystając i łącząc ze sobą metodę fumigacji i dezynsekcji chemicznej. To one pozwalają na całkowite pozbycie się obecnych już osobników oraz na ochronę terenu przed pojawieniem się kolejnych. Drogeryjne specyfiki często nie są skuteczne, zdarza się również, że swym zapachem przyciągają wręcz te małe insekty.

Dezynfeusz przeprowadza dezynsekcję komarów sprawnie i szybko, a przede wszystkim w sposób bezpieczny dla ludzi i zwierząt domowych. Nasi eksperci cały czas udoskonalają swoje metody i testują nowe rozwiązania. Wypróbowaliśmy tysiące preparatów, a nawet moskitiery. Te ostatnie zapewniają dość dużą ochronę, ale ich ceny mogą zwalać z nóg! Wszystko po to, abyś Ty także mógł cieszyć się latem bez uciążliwego bzyczenia nad głową i bolesnych ugryzień.

A gdyby tak zabić wszystkie komary?

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!