SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na pluskwy

Pluskwy to chyba jeden z najpoważniejszych rodzajów robactwa w domu. Jeśli upodobają sobie właśnie Twój dom, to możesz być pewien, że nie będą chciały go tak po prostu opuścić i domowe sposoby na pewno nie zadziałają. Ale zanim w ogóle zaczniemy mówić o tym, jaki jest skuteczny sposób na pluskwy, eksperci Dezynfeusza obalają kolejny, groźny mit!

Pluskwy wcale nie oceniają czy w danym domu panuje czystość czy raczej nieporządek i bałagan. A wiele osób bardzo często błędnie tak twierdzi i pochopnie osadza właścicieli zaatakowanego domu. Wieloletnie obserwacje i cenne doświadczenie specjalistów Dezynfeusza jednoznacznie pokazuje, że najczęstszą przyczyną obecności pluskiew w naszych domach są szpary, szczeliny i różnego rodzaju otwory w ścianach budynków.

Oprócz tego warto wiedzieć, że najczęściej pluskwy znaleźć w łóżku i jego okolicach. Uwielbiają przebywać także na zasłonach czy pod wykładziną, panelami i listwami. Często chowają się również za obrazami i meblami. Żywią się ludzką krwią i żerują nocą, w ciągu dnia przebywając w swoich kryjówkach.

Ich  towarzystwo jest wysoce niepożądane. Jaki jest więc sposób na pluskwy?

Na pewno nie pozbędziesz się pluskiew domowymi metodami. Nie pomoże użycie powszechnie dostępnych środków chemicznych. Jeśli taki zabieg może komukolwiek zaszkodzić, to wyłącznie nam. W żadnym wypadku nie wyrzucaj też mebli lub nie decyduj się na gruntowny remont mieszkania! Nasi Klienci, którzy wydali na to ogromne pieniądze z przykrością przyznają, że nawet wymiana podłóg i zakup nowych mebli nie są w stanie uwolnić nas od obecności pluskiew.

Aby mieć pewność, że pozbyliśmy się pluskwy na dobre, należy powierzyć to zadanie specjalistom, którzy znają specyfikę problemu i potrafią dobrać sposób pozbycia się go tak, aby był w 100% skuteczny i bezpieczny. Eksperci Dezynfeusza przeprowadzają dezynsekcję mieszkań i domów za pomocą specjalistycznych środków, które dają pewność, że każda pojedyncza pluskwa została uśmiercona, a przy tym mieszkańcy domu nie są narażeni na jakiekolwiek niebezpieczeństwo.

Pamiętaj – nie warto wyrzucać jakichkolwiek przedmiotów! Do czasu naszego przyjazdu po prostu zabezpiecz je folią. Resztą zajmiemy się my, a Tobie pozostanie tylko cieszyć się z na nowo odzyskanego komfortu!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!