SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl

Sposób na szubaki

Prawdopodobnie szubaki przywędrowały do nas z tropików. W związku z tym do rozwoju potrzebują ciepłych warunków. Twoje ciepłe mieszkanie lub nagrzany latem strych mogą okazać się idealnym miejscem na ich mały, przytulny domek. Co to oznacza dla Ciebie?

Duże szkody. Zacznijmy od wyjaśnienia czym żywią szubaki. Otóż są to nie tylko nasiona, suszone owoce czy ziarna zbóż, ale także produkty pochodzenia zwierzęcego, takie jak bawełna czy skóra. Mogą więc zrujnować nie tylko Twoje szafki kuchenne, ale także całą garderobę! Do przemieszczania się szubaki wykorzystują przewody wentylacyjne i szpary w ścianach budynków. Mogą więc bez problemu przywędrować do Ciebie np. od sąsiadów.

Dlatego, jeśli zauważysz robactwo w swoim otoczeniu musisz działać szybko i zdecydowanie! Aby nie dopuścić do rozrastania się kolonii, a tym samym opanowania całego naszego domu! To jednak wcale nie oznacza, że powinieneś zakupić drogie preparaty owadobójcze. Eksperci Dezynfeusza zdecydowanie odradzają takie rozwiązanie, ponieważ nasi Klienci jednogłośnie przyznają, że to nie działa.

Dodatkową trudność w samodzielnym zwalczeniu szkodnika stwarzają jego niewielkie rozmiary i fakt, że nie mając doświadczenia w usuwaniu tych owadów, bardzo trudno odnaleźć wszystkie miejsca ich bytowania. Jaki jest więc najlepszy sposób na szubaki?

Sposób, który da Ci 100% pewność, bezpieczeństwo i wolność od szubaków to profesjonalnie wykonana dezynsekcja. Eksperci Dezynfeusza zajmują się tym od kilkunastu lat i mają same sukcesy na swoim koncie. Dlatego również i Ty powinieneś wybrać rozsądnie i skorzystać szybkiego, sprawnego i ekonomicznego sposobu eliminacji szubaków. Możesz nam zaufać, ponieważ jako profesjonaliści w tej dziedzinie zapewniamy dyskretne rozwiązanie problemu oraz udzielamy gwarancję 100% satysfakcji!

Masz dodatkowe pytania? Zajrzyj do naszej encyklopedii lub napisz do nas. Nie wahaj się, konsultacja przecież nic nie kosztuje!

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały
Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200