Skuteczne zwalczanie kołatków Gorlice

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Gorlice

Mieszkańcu Gorlic jeżeli jesteś na naszej stronie tzn., że szukasz skutecznego rozwiązania Twojego problemu! Trafiłeś na dziwne oznaki znajdujące się przy Twoich drewnianych meblach bądź konstrukcjach? Charakterystyczna mączka, a może nawet dźwięk towarzyszą Ci w ciągu dnia? Nie jesteś jeszcze pewnie co to może być, ale problem jest na tyle uporczywy, że nie masz siły z nim sam walczyć? Jesteś w odpowiednim miejscu, a właściwie na odpowiedniej stronie! Rozwiążemy Twoje zmartwienia!

Na początku przedstawimy Ci szkodnika, z którym masz do czynienia, a następnie króciutko opowiemy kilka słów o nas czyli firmie Dezynfeusz.
 
Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu znajdując się przy drewnianych konstrukcjach to KOŁATKA. Zgadza się, te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni ich kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
 
Zniszczenia, które powstają przez kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne i to aż czterokrotnie bardziej! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do skutecznej likwidacji tego szkodnika trzeba użyć specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego pozwól wkroczyć Nam – Dezynfeuszowi.
 
Dezynfeusz specjalizuje się już od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Powinieneś wiedzieć, że dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce przy użyciu zabiegu o nazwie fumigacja! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie!
 
Od dziś możemy pomóc także Tobie mieszkańcu Gorlic wystarczy tylko, że się z nami skontaktujesz, a my zajmiemy się resztą! Działamy na terenie całego województwa małopolskiego oraz śląskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami.
 
Na zakończenie jeszcze raz kilka naszych najważniejszych zalety: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Zapamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Nie zwlekaj!
 
Zadzwoń! Wolne terminy czekają, a jeden z nich może być właśnie Twój! Uwolnij się od szkodnika z Dezynfeuszem!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice