POMAGAMY RAZEM ZE SZLACHETNĄ PACZKĄ

NIETYPOWY ŚWIĄTECZNY PREZENT

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. W tym roku postanowiliśmy zrobić inny prezent niż można było się tego spodziewać. Gruntownie wyremontowaliśmy mieszkanie dla wspaniałego dziecka, które bardzo potrzebowało odpowiednich warunków do nauki i rozwijania się. I choć akcja Szlachetnej Paczki zakończyła się w grudniu, to ogrom prac do wykonania sprawiły, że eksperci Dezynfeusza i Tapicare pracowali tam, aż do 30 stycznia. Ale efekt był tego warty!

ELIMINACJA SZKODLIWEGO GRZYBA

Nasi fachowcy wyeliminowali z mieszkania chorobotwórczy dla zdrowia grzyb i skuli zaatakowane grzybem tynki. Specjalnym opryskiem zabezpieczyli też powierzchnię przed nawrotem grzyba. Wreszcie wszyscy mieszkańcy domu mogą czuć się tam bezpiecznie i zdrowo oddychać! Z grzybem nie ma żartów – jest naprawdę groźny dla ludzkiego zdrowia!

NOWA INSTALACJA ELEKTRYCZNA

W trosce o bezpieczeństwo rodziny nasi doświadczeni elektrycy wykonali zupełnie nową instalację elektryczną. Dzięki temu rodzina nie musi martwić się już wybijającymi korkami, palącymi się przewodami, a ryzyko pożaru instalacji elektrycznej zostało zminimalizowane do maksimum! Teraz bez obaw można korzystać ze wszystkich urządzeń AGD oraz spać spokojnie.

SZPACHLOWANIE, MONTAŻ PŁYT KARTON-GIPS I MALOWANIE

Brzydkie zaatakowane przez grzyba ściany zastąpiły zupełnie nowe, wytrzymałe płyty kartonowo-gipsowe. W ten sposób stworzyliśmy przyjazną dla najmłodszego domownika oazę wypoczynku i nauki. Jasne, estetycznie pomalowane ściany zdecydowanie sprawią, że jego dzieciństwo nabierze przyjemnych barw i będzie miłym wspomnieniem. Przecież każde dziecko na to zasługuje!

NOWE MEBLE – NOWE DZIECIŃSTWO!

Zadbaliśmy też o to, aby wspaniały, mały chłopiec miał zapewnione komfortowe warunki do nauki i wypoczynku. Kolorowe mebelki i duże biurko z pewnością zachęcą go do rozwijania swoich pasji i zdobywania wiedzy. A, gdy po ciężkim dniu w szkole nadejdzie pora na odpoczynek, z pewnością przyda mu się wybrane przez nas wygodne łóżko. W takim łóżku przytrafiają się tylko piękne, baśniowe sny!

CZY TO BYŁ TRAFIONY PREZENT?

Zdecydowanie warto pomagać! Jesteśmy przekonani, że remont mieszkania, jaki wraz z właścicielem firmy MobilnySkup.pl ufundowaliśmy, był dla tej rodziny trafionym prezentem. Wolne od grzyba, komfortowe i bezpieczne mieszkanie to, coś na co zasługuje każdy! Mamy nadzieję, że najmniejszy, wspaniały domownik tego mieszkania będzie się w nim zdrowo rozwijał i z odwagą sięgał po marzenia! W końcu nie ma rzeczy niemożliwych – a my udowodniliśmy, że spełniamy marzenia!

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.