DERATYZACJA

Deratyzacja jest formą niezbędnej ochrony człowieka.
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Deratyzacja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Gryzonie, jako szkodniki obecne wszędzie tam, gdzie ludzie, od wieków stanowią wroga numer jeden nie tylko dla właścicieli magazynów, ale także dla domowników w zwykłych domach i mieszkaniach. Od dawna wiadomo, że nie są tylko szkodnikami żerującymi na zapasach żywności.

Liczne badania laboratoryjne dowiodły, że gryzonie, szczególnie myszy i szczury, nie bez powodu obarczane są odpowiedzialnością za roznoszenie chorób. Mimo swoich niewielkich rozmiarów, produkują one ogromne ilości moczu oraz odchodów, a także przenoszą pasożyty i chorobotwórcze mikroorganizmy, stanowiąc bezpośrednie zagrożenie dla zdrowia lub nawet życia człowieka.

Mając na uwadze wszystkie z powyższych faktów, dołożyliśmy wszelkich starań by deratyzacja, jako część naszej oferty, stanowiła kompleksową odpowiedź na problem obecności gryzoni w domu, ogrodzie lub w budynkach użytkowych, czy to przedsiębiorstwach czy instytucjach. Dbamy o to, by usuwanie gryzoni nie tylko odpowiadało regulacjom prawnym, które dotyczą niektórych z gatunków, ale także reprezentowało sobą najwyższy standard usług.

W ramach usuwania gryzoni, takich jak mysz domowa lub paletowa czy też szczur domowy lub wędrowny, proponujemy wieloetapowe rozwiązanie problemu. Rozpoczynając na lokalizacji gniazda gryzoni, dobiera się odpowiednie środki, które usuwają zwierzę – przede wszystkim poprzez wykorzystanie pułapek i chwytaczy dostępnych tylko specjalistom od DDD. Etap zapobiegania nawrotom zwierząt na poprzednie miejsce jest etapem kończącym pracę specjalistów, którzy zabezpieczają miejsce i informują Klienta o dalszym postępowaniu w zakresie ochrony budynku przed gryzoniami.

Pracujemy dyskretnie – Twoi sąsiedzi nie muszą wiedzieć o problemie, z którym się zmagasz. Dla Ciebie rozwiążemy go szybko, skutecznie i bez wiedzy osób, których nie chcesz informować. Do kontaktu zapraszamy wszystkich Klientów, zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców, ze Śląska, z Poznania, Wrocławia i Łodzi.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.