Monitoring hacCp Kraków

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI GRYZONIAMI I INSEKTAMI

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Monitoring HACCP Kraków

Prowadzisz firmę produkującą artykuły spożywcze? A może zajmujesz się magazynowaniem i transportem żywności w Krakowie? Wobec tego musisz skorzystać ze specjalnej oferty monitoringu HACCP, jaką przygotowała firma Dezynfeusz. System monitoringu HACCP to usługa skierowana do wszystkich przedsiębiorstw związanych z gastronomią, produkcją, składowaniem oraz transportem produktów spożywczych. Dzięki dobrze zaprojektowanemu systemowi HACCP zabezpieczysz swoją firmę przed szkodnikami i gryzoniami, które bardzo dobrze czują się wśród dużych zapasów żywności.

Na czym polega system monitoringu HACCP?

System monitoringu HACCP to kompleksowe rozwiązanie, które pozwoli Ci zabezpieczyć się przed działaniem różnych szkodników – zarówno gryzoni, jak i insektów. Profesjonalnie zaplanowany monitoring HACCP zapewnia bezpieczeństwo żywności, wychwytuje możliwe punkty krytyczne oraz eliminuje potencjalne zagrożenia na każdym etapie produkcji, składowania bądź transportu.

Na czym polega wdrożenie takiego systemu? Zaprojektowanie monitoringu HACCP zaczyna się od identyfikacji możliwych zagrożeń oraz usunięcia istniejących szkodników. Następnie specjaliści z firmy Dezynfeusz opracowują plan czynności zapobiegawczych oraz określają sposoby monitoringu przedsiębiorstwa.

Dlaczego warto założyć system monitoringu HACCP?

Poprawnie wdrożony system monitoringu HACCP pozwoli błyskawicznie wykryć i zidentyfikować szkodniki lub gryzonie, które zalęgły się w Twoim przedsiębiorstwie. Dzięki monitoringowi szybko określimy zasięg ich występowania oraz oszacujemy wielkość populacji, co przełoży się na skuteczne i błyskawiczne usunięcie zagrożenia.

Profesjonalny monitoring HACCP w Krakowie sprawi, że:

  • Twój zakład będzie zawsze przygotowany na niespodziewaną wizytę sanepidu,
  • unikniesz wysokich kosztów związanych z likwidacją dużej populacji szkodników,
  • podniesiesz poziom czystości w przedsiębiorstwie,
  • nie będziesz narażony na konsekwencje finansowe i prawne wynikające z obecności szkodników,
  • na dobre zapomnisz o problemach związanych z karaluchami, molami, szczurami i innymi szkodnikami.

Oferta monitoringu HACCP dla firm z Krakowa

Monitoring HACCP w Krakowie to najlepsza ochrona przed szkodnikami, dlatego z naszej oferty powinien skorzystać każdy przedsiębiorca zajmujący się produkcją, przechowywaniem oraz transportem żywności. Do wdrożenia systemu monitoringu HACCP zachęcamy również właścicieli pubów, barów i restauracji.

Zainteresowany? Wobec tego zadzwoń do fachowców z Dezynfeusza i już teraz umów się na wdrożenie monitoringu HACCP w Krakowie.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice