MONITORING HACAP

NAJLEPSZA OCHRONA PRZED SZKODNIKAMI GRYZONIAMI I INSEKTAMI
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Monitoring HACCP na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Prowadzenie własnej firmy zobowiązuje. Bezwzględnie należy przestrzegać określonych zasad, higieny i przepisów, aby uniknąć wysokich kar pieniężnych i konsekwencji prawnych. Pomaga w tym system monitoringu HACCP. To kompleksowa, całodobowa i wszechstronna ochrona przed szkodnikami.

DLA KOGO

Z monitoringu HACCP przede wszystkim powinni skorzystać:

  • producenci żywności
  • transporterzy żywności
  • właściciele magazynów, hali produkcyjnych
  • właściciele gastronomii
  • każde przedsiębiorstwo, które nie chce być zagrożone inwazją szkodników/gryzoni
  • każdy, kto chce pomyślnie przejść wszelkie kontrole organizowane np. przez SANEPID

MNÓSTWO KORZYŚCI

Wybierając usługę monitoringu HACCP w Dezynfeuszu, wybierasz najlepszą i najskuteczniejszą ochronę przed szkodnikami i gryzoniami. Eksperci Dezynfeusza ustalą indywidualny i idealnie dopasowany do Twoich potrzeb plan ochrony i ewentualnego zwalczania gryzoni/szkodników. Zainstalują najnowocześniejsze i najskuteczniejsze urządzenia monitorujące i alarmujące. Dzięki temu wszelkie kontrole warunków sanitarnych zakończą się dla Twojego zakładu pomyślnie. Produkowana czy przechowywana przez Ciebie żywność będzie bezpieczna, a jej jakość znacząco wzrośnie. Oprócz tego odzyskasz komfort, bezpieczeństwo i pewność, że korzystasz z pomocy zaufanej i sprawdzonej przez tysiące Klientów firmy. Gwarancja 100% satysfakcji – też ją otrzymasz!

JAK ZAMÓWIĆ

Jeśli Ty też – tak jak tysiące innych Klientów – jesteś odpowiedzialnym przedsiębiorcą i postępujesz rozsądnie, od razu zadzwoń i opowiedz ekspertom Dezynfeusza o swoich oczekiwaniach. To najlepsza, kompleksowa i skuteczna usługa monitoringu HACCP, jaką tylko mogłeś znaleźć. Dlatego nie czekaj dłużej, zapewnij sobie komfort i bezpieczeństwo już dziś!

Do skorzystania z usługi monitoringu HACCP zapraszamy wszystkich przedsiębiorców ze Śląska, z Poznania, Łodzi, Wrocławia oraz miast ościennych. Zadzwoń już dziś i dowiedz się, jak ponieść jakość swojej firmy.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.