O nas

Możemy powiedzieć o sobie wiele, ale i tak żadne z naszych słów nie będzie tak przekonujące, jak efekty naszej pracy.

Śmiało i z dumą mówimy o sobie jako specjalistach w dziedzinie DDD. Mamy się czym chwalić. Przez całe lata zbieraliśmy doświadczenie, które teraz służy naszym Klientom nie tylko na terenie województwa Śląskiego, ale i całej Polski.

Jesteśmy firmą, która ponad wszystko ceni sobie pozytywną opinię wśród Klientów. To właśnie ich uwagi i komentarze są bodźcem motywującym nas do zmian i ciągłego dążenia do doskonałości. Indywidualne podejście do każdego zlecenia to wyraz naszego zrozumienia dla różnorodności sytuacji i tego, że każda osoba jest wyjątkowa i tak samo wyjątkowe są jej potrzeby.

Ta wyjątkowość to fundament naszego działania – nie korzystamy z szablonów, nie szufladkujemy przypadków. Bogate doświadczenie każdego z naszych specjalistów pozwala nam dopasować odpowiednie rozwiązania do każdej indywidualnej sytuacji. Dzięki temu jesteśmy tak skuteczni – uderzamy w źródło bez kompromisów, bez wahania i bez stosowania tymczasowych rozwiązań.

Dezynfeusz to zespół profesjonalistów, którzy usługami DDD zajmują się od lat. Nieustannie dokształcamy się w zakresie najnowocześniejszych technologii, które następnie wykorzystujemy pracując dla naszych Klientów. Stawiamy na środki i metody, które w swojej nowoczesności są całkowicie bezpieczne, a ich skuteczność jest niepodważalna. Naszym priorytetem są efekty, które widać natychmiast – chcemy, aby każdy z naszych Klientów był całkowicie zadowolony z naszej pomocy. Zaufanie, którym nas oni obdarzają, to nie tylko przywilej i przyjemna nagroda za naszą pracę, ale jednocześnie zobowiązanie, z którego zawsze chcemy wywiązywać w stu procentach.

Dbamy o to, by nasi Klienci mieli powody, by mówić o nas tylko i wyłącznie w pozytywny sposób. Ciężko pracujemy na ich zadowolenie i przychylne opinie. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i zachęcamy wszystkich, by nasze umiejętności poddać testowi poprzez skorzystanie z naszych usług DDD.

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.