O nas

Możemy powiedzieć o sobie wiele, ale i tak żadne z naszych słów nie będzie tak przekonujące, jak efekty naszej pracy.

Śmiało i z dumą mówimy o sobie jako specjalistach w dziedzinie DDD. Mamy się czym chwalić. Przez całe lata zbieraliśmy doświadczenie, które teraz służy naszym Klientom nie tylko na terenie województwa Śląskiego, ale i całej Polski.

Jesteśmy firmą, która ponad wszystko ceni sobie pozytywną opinię wśród Klientów. To właśnie ich uwagi i komentarze są bodźcem motywującym nas do zmian i ciągłego dążenia do doskonałości. Indywidualne podejście do każdego zlecenia to wyraz naszego zrozumienia dla różnorodności sytuacji i tego, że każda osoba jest wyjątkowa i tak samo wyjątkowe są jej potrzeby.

Ta wyjątkowość to fundament naszego działania – nie korzystamy z szablonów, nie szufladkujemy przypadków. Bogate doświadczenie każdego z naszych specjalistów pozwala nam dopasować odpowiednie rozwiązania do każdej indywidualnej sytuacji. Dzięki temu jesteśmy tak skuteczni – uderzamy w źródło bez kompromisów, bez wahania i bez stosowania tymczasowych rozwiązań.

Dezynfeusz to zespół profesjonalistów, którzy usługami DDD zajmują się od lat. Nieustannie dokształcamy się w zakresie najnowocześniejszych technologii, które następnie wykorzystujemy pracując dla naszych Klientów. Stawiamy na środki i metody, które w swojej nowoczesności są całkowicie bezpieczne, a ich skuteczność jest niepodważalna. Naszym priorytetem są efekty, które widać natychmiast – chcemy, aby każdy z naszych Klientów był całkowicie zadowolony z naszej pomocy. Zaufanie, którym nas oni obdarzają, to nie tylko przywilej i przyjemna nagroda za naszą pracę, ale jednocześnie zobowiązanie, z którego zawsze chcemy wywiązywać w stu procentach.

Dbamy o to, by nasi Klienci mieli powody, by mówić o nas tylko i wyłącznie w pozytywny sposób. Ciężko pracujemy na ich zadowolenie i przychylne opinie. Jesteśmy dumni z tego, co osiągnęliśmy i zachęcamy wszystkich, by nasze umiejętności poddać testowi poprzez skorzystanie z naszych usług DDD.

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200