Skuteczne usuwanie grzyba i odgrzybianie ścian – dojazd gratis

Działamy bezpiecznie

Te same środki stosujemy w żłobkach, przedszkolach i szpitalach.

Dajemy pisemną gwarancję

Otrzymasz od nas gwarancję potwierdzoną pisemnym protokołem.

Dojazd gratis

Dojeżdżamy za darmo do Twojego miasta i wszystkich miast ościennych.

Referencje naszych Klientów

4,8

Asia Śliwka

„Usługa profesjonalnie i szybko wykonana, elastyczne terminy, bardzo dobry i miły kontakt. Pan, który do nas przyjechał był bardzo profesjonalny i uprzejmy. Jesteśmy bardzo zadowoleni, polecam!”

Szymon Biernacki

„…Firma Dezynfeusz przygotowała szczegółowy raport wskazując na przyczyny wilgoci a następnie dokładnie osuszyła mieszkanie i usunęła pleśń raz a dobrze. Polecam”

Specjalistyczna usługa odgrzybiania ścian i usuwanie grzyba dla klientów indywidualnych i firm

Skuteczne usuwanie grzyba i odgrzybianie ścian – dojazd gratis

Pozbądź się grzyba! Zrobimy to za Ciebie! Szybko i skutecznie. Odzyskasz komfort i rozwiążesz problemy ze zdrowiem. Usuń grzyba ze ścian wraz z jego przyczyną i raz na zawsze zapomnij o problemie! Dojeżdżamy za darmo do każdego miasta w Polsce.

Gdziekolwiek jesteś, w zorganizowany sposób obsługujemy wszystkie miasta woj. śląskiego (w tym najczęściej: Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Bielsko-Biała, Rybnik) małopolskiego (Kraków), całą Wielkopolskę (Poznań), dolnośląskie (Wrocław), kujawsko-pomorskie (Bydgoszcz, Toruń) oraz pomorskie (Gdańsk, Gdynia) skutecznie pozbywając się problemu grzyba z mieszkań, domów, biur, hal czy magazynów.

Zobacz fragment programu telewizyjnego do którego zostaliśmy zaproszeni jako eksperci.

Jak profesjonalnie usunąć grzyba i pleśni ze ścian pomieszczeń?

Wreszcie zaczniesz swobodnie oddychać pełną piersią! Błyskawicznie usuniemy grzyba z Twoich ścian! Więcej go nie zobaczysz! Otrzymasz również pisemne pokwitowanie! Dzięki profesjonalnym narzędziom, wnikliwej inspekcji oraz ogromnemu doświadczeniu ekspertów w tej dziedzinie, wybierasz dla siebie to, co najlepsze! Po zabiegu otrzymasz również bogaty raport od specjalisty, który doradzi i zaleci ewentualny zakres wymaganych prac remontowych!

Pobierz broszurę informacyjną

Nowoczesne odgrzybianie i usuwanie grzyba i pleśni

Każdego dnia wiele osób ma problem z wilgocią czy grzybem w tym mieście. Wiele osób kieruje do nas pytania skąd się bierze grzyb czy pleśń w domu, mieszkaniu czy piwnicy? Na to  pytanie jest trudno odpowiedzieć od razu. Dlaczego? Ponieważ jak wiemy pleśń czy grzyb to efekt uboczny wilgoci która pojawia się w danym pomieszczeniu. Dlatego z pomocą przychodzą nasi fachowcy, którzy po konsultacji z klientem dokonują konkretnych działań w kierunku osunięcia grzyba czy pleśni.

Skuteczne usuwanie grzyba i pleśni

Dokonujemy wielu usług związanych z odgrzybianiem czy usuwaniem pleśni. Często mieszkańcy narzekają na wilgoć w domach, piwnicach czy mieszkaniach. Nasza ekipa która może dojechać do każdego miasta wyżej wymienionych województw, każdego dnia usuwa po kilka problemów z tego tematu. Posiadamy niezbędną wiedzę i możliwości by usunąć pleśni i grzyba z Twojego domu, mieszkania czy piwnicy.

Szybkie usuwanie pleśni i grzybów z pomieszczeń

Pojawienie się pleśni w mieszkaniu może oznaczać, że jest w nim za dużo wilgoci, albo przyczyna jest po innej stronie. By to sprawdzić, nasi fachowcy muszą pojawić się na oględzinach. Często osoby dzwonią z pytaniem jaki jest czas oczekiwania na wycenę oraz ekipę. Z reguły staramy się by dotrzeć jak najszybciej, ale zawsze polecamy zadzwonić do naszych doradców i zapytać dokładnie o godzinę przybycia. Zadzwoń do nas i zapytaj o najbliższy możliwy termin przybycia naszej ekipy, która skutecznie i szybko upora się z problemem pleśni czy grzybów na ścianie. 

Liczy się czas! Liczy się każdy dzień!

Nie zwlekaj, zasługujesz na świeży, bezpieczny i odgrzybiony dom! Powierz to zadanie specjalistom – i zamów jedyne skuteczne odgrzybianie ścian mieszkań, domów, pomieszczeń i wszelkich innych nieruchomości już dzisiaj! Zapewnij bezpieczeństwo swojej rodzinie – grzyb powoduje olbrzymie zagrożenie dla życia i zdrowia! Zadzwoń teraz i zajmij pierwsze wolne miejsce! Nie pozwól, aby grzyb zatruwał Twoich bliskich!

Po pierwsze: znajdziemy przyczynę.

Wyjaśnienie przyczyny powstawania grzyba jest konieczne, aby wizualnie i realnie go usunąć. Dzięki inspekcji ekspertów, profesjonalnym miernikom i olbrzymiemu doświadczeniu wyjaśnimy przyczynę pojawiania się grzyba w Twoim domu! UWAGA: my nie zajmujemy się maskowaniem grzyba – nasi specjaliści eliminują grzyba z pomieszczeń wraz ze wskazaniem jego przyczyn! Dzięki temu wreszcie będziesz miał pewność, że usługa jest skuteczna.

Po drugie: ocena mykologiczna – oszczędność pieniędzy I ratunek dla zdrowia

Rozwiązujemy problem powstawania grzyba od podstaw. Dlatego nasi specjaliści dokonują wnikliwych pomiarów m.in. wentylacji, zawilgocenia ścian, gazów toksycznych, pyłów, jakości powietrza itp. Oprócz tego dzięki analizie laboratoryjnej dowiesz się, jakiego rodzaju grzyb zaatakował Twój dom! Nasi eksperci dokonają dla Ciebie także profesjonalnej inspekcji kamerą termowizyjną, która wskaże wszelkie mostki termiczne w Twoim domu! Kompleksowo rozwiązując problem grzyba w domu przy okazji możesz obniżyć rachunki za ogrzewanie! Tyle korzyści w jednym zabiegu! Nie zwlekaj, zamów już dzisiaj!

Po trzecie: ozonowanie – bo zwalczanie grzyba bez eliminacji zarodników z powietrza nie eliminuje zagrożenia zdrowia

Nawet jeśli grzyba już nie widać, to jego zarodniki są obecne w powietrzu. Dlatego nasi specjaliści na podstawie profesjonalnych tabel dezynfekcyjnych dobierają odpowiednią dawkę ozonu, który rozprawia się również z niewidzialnymi zarodnikami grzyba. Tak wyozonowane pomieszczenia najnowocześniejszymi generatorami ozonu są sterylnie czyste i bezpieczne! Dodatkowo neutralizujemy wszystkie brzydkie zapachy!

Po czwarte: najkrótsza kwarantanna – wstęp do odgrzybianego pomieszczenia poddanego zabiegowi już nawet po 2 godzinach!

Dzięki technologii, którą stosujemy oraz środkom nowoczesnej generacji do odgrzybianych pomieszczeń można już wrócić nawet po 2h! To bardzo wygodne i nowoczesne.

Czy grzyb naprawdę jest szkodliwy czy to tylko mit?

Eksperci jednoznacznie odpowiadają – grzyb stanowi OLBRZYMIE ZAGROŻENIE DLA ZDROWIA. Liczy się każdy dzień. Toksyczne działanie grzyba bardzo negatywnie wpływa na organizm. Szczególnie u dzieci, dorosłych i seniorów grzyb powoduje bardzo duże zagrożenie dla życia i zdrowia. Grzyb oznacza m.in. problemy z oddychaniem, płucami, alergie, choroby zatok, problemy skórne, choroby oczu, nawracające bóle głowy oraz wiele wiele innych! Grzyb truje również zwierzęta! Dlatego naprawdę trzeba działać od razu – najlepiej zadzwonić i zamówić profesjonalistów.

Jak pozbyć się grzyba domowymi sposobami w mieszkaniu, domu, ze ściany, sufitu czy z fug?

Zadajesz sobie pytanie jak usunąć i pozbyć się grzyba, który pojawił się u Ciebie w łazience, pokoju, kuchni, piwnicy, na fugach, płytkach lub innych miejscach czy pomieszczeniach? Problem pojawiania się grzyba w domu, mieszkaniu czy danym pomieszczeniu może być różny. Należy sprawdzić co powoduje, że grzyb się pojawia w danym miejscu, następnie przejść do usunięcia przyczyny i na końcu usunąć skutek czyli samego grzyba. Nasza firma posiada wszystkie niezbędne narzędzia, środki, płyny a nawet farby które pokonują grzyba na zawsze. Należy usunąć całego grzyba i wszystkie pomieszczenia by wyeliminować ten problem.

Kto powinien zamówić firmę do odgrzybiania ścian?

Od lat zajmujemy się profesjonalnym odgrzybianiem – pomagamy każdemu. Usuwamy grzyba z mieszkań (odgrzybianie mieszkania to najczęściej zamawiana u nas usługa), domów (odgrzybianie domu to nasz nr 2), łazienek, kuchni, piwnic, magazynów, firm, lokali publicznych itp. Nikt nie powinien zwlekać z usunięciem grzyba – trzeba zrobić to jak najszybciej, aby ocalić swoje zdrowie oraz zdrowie swojej rodziny. Zadzwoń i zapytaj o szczegóły!

Ciekawostka: nowocześnie czyli szczelnie – czy to dobrze?

Nowoczesne technologie wykorzystywane w budownictwie zapewniają bardzo małą utratę ciepła z budynków. Tak szczelne ocieplanie mieszkań i domu oraz np. szczelne okna mogą jednak przyczyniać się do powstania grzyba i rozwoju wilgoci. Dlatego należy wyjątkowo dbać m.in. o utrzymywanie odpowiedniej wentylacji w pomieszczeniach. Nasi specjaliści dokonają profesjonalnego pomiaru specjalistycznymi miernikami i podpowiedzą Ci jak zadbać o te ważne parametry w Twoim domu.

Remont nie zawsze jest konieczny

Jeśli masz problem z grzybem, którego przyczyną są nieprawidłowo wykonane fundamenty, albo nie możesz przeprowadzić remontu, nie martw się! Nasi specjaliści opracowali doskonałą metodę osuszania ścian, która jest nieinwazyjna i daje doskonałe efekty bez wykonywania jakichkolwiek robót budowlanych! Zadzwoń już dzisiaj i zapytaj o elektroosmozę – idealne ROZWIĄZANIE oraz ZAPOBIEGANIE wilgoci, czyli 2 w 1!

Ile się czeka na usługę?

Działamy w wielu częściach kraju! Ekipa naszych specjalistów to pokaźne grono najlepszych w kraju ekspertów. Oprócz tego problem z grzybem to rzecz niebezpieczna, która nie może czekać – dlatego więc możesz liczyć na szybki termin, profesjonalną obsługę i najwyższy poziom skuteczności! Problemy grzyba traktujemy priorytetowo ze względu na obawę o zdrowie naszych Klientów! Zadzwoń już dzisiaj – ZNAJDZIEMY SZYBKI TERMIN!

Lider na rynku – postaw na ekspertów!

Dzięki wieloletniej pracy, prowadzonym testom i pionierskim badaniom w dziedzinie odgrzybiania znaleźliśmy się na najwyższej pozycji na rynku. Czy wiesz, że oprócz tego zeszłoroczną część naszych dochodów przeznaczyliśmy na pomoc ubogiej rodzinie we współpracy z organizacją Szlachetna Paczka i dzięki wsparciu takich osób jak Ty, usunęliśmy toksycznego grzyba z mieszkania i domu dorastającego chłopca? Zrób coś dobrego dla siebie i innych – wybierz profesjonalistów w dziedzinie odgrzybiania ścian!

Lista miast w których działamy:

Śląsk – Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

MałopolskaKraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Mazowieckie – Warszawa, Pruszków, Legionowo, Piaseczno, Otwock, Żyrardów, Mińsk Mazowiecki, Wołomin, Ząbki, Grodzisk Mazowiecki, Marki i okolice.

Opolskie – Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie – Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie – Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie – Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie – Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.

Zobacz też:

Odgrzybianie Budynków Wrocław
Odgrzybianie Budynków Poznań
Odgrzybianie Budynków Kraków

Wybierz skutecznego i sprawdzonego fachowca z gwarancją!

732 081 245

Zadzwoń teraz i zajmij pierwszy wolny termin!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Zamów wizytę specjalisty

732 081 245

Obsługa Firm i Instytucji

Obsługa Klientów indywidualnych

Przeczytaj nasze artykuły w znanych serwisach popularnonaukowych

Kliknij w logo aby przejść do artykułu.

Wybierz skutecznego i sprawdzonego fachowca z gwarancją!

Zadzwoń teraz i zajmij pierwszy wolny termin!

Możesz również zapytać o inne nasze usługi. Wystarczy zadzwonić!

732 081 245kontakt@dezynfeusz.pl

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.