Osuszanie budynków Bielsko Biała

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Bielsko Biała

Oferta skierowana do mieszkańców województwa Śląskiego, a konkretnie do mieszkańców Bielsko Białej. Działamy na terenie całego miasta i pomożemy każdemu kto znajdzie się w potrzebie – bez wyjątku!

Każdy, kto znalazł się w sytuacji zalania lub zawilgocenia pomieszczenia, budynku, domu, biura, a nawet lokalu użytkowego powinien się z nami skontaktować! Pomagamy przyśpieszyć wysuszenie tynków i zlikwidować wilgoć ze starych podmokłych terenów! Doprowadzamy do stanu używalności każde pomieszczenie!

W jaki sposób pracujemy?
Naszą główną dewizą jest skuteczność, w jak najkrótszym czasie. Co to oznacza? Używamy odpowiedniej ilości osuszaczy do danej sytuacji, co pozwala na maksymalne usunięcie problemu czasami w kilka godzin od jego powstania. Co za tym idzie? Ty zyskujesz suche i czyste pomieszczenie – my zadowolonego klienta!

Kim jesteśmy?
Jesteśmy firmą zajmująca się osuszaniem budynków oraz likwidacją skutków zalań i wilgoci. Działamy na różnych budynkach zarówno tych małych jak i tych dużych. Likwidujemy problem nawet z podmokłych i starych budynków, kamienic , dzięki czemu mogą zostać na nowo przystosowane do użytku przez ludzi. Dla pracowników naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Dzięki skuteczności oraz swoim kwalifikacjom działamy na terenie Polski już dobrych kilka lat. Szkolimy i posiadamy najlepszych fachowców w swojej dziedzinie. Pracujemy w najwyższych standardach BHP czyli 100% bezpiecznie.

Czym jest problem zalania i wilgoci? Gdyż stanowi on powód naszych spotkań z Wami!
Wiadomo problem zalania i wilgoci dotyczy różnych powierzchni i typów budynku. Nie zależnie od wieku budownictwa bądź etapu na jakim jest aktualnie budowa. Wilgoć i zalanie może nas dopaść w każdej chwili, każdego bez wyjątku. Nadmierna ilość opadów deszczu, powódź, awarie mechaniczne rur, rurociągów, kaloryferów. To wszystko to tylko nie liczne powody powstania problemu. Konsekwencje jakie niosą wilgoć i zalanie, jak również złe usunięcie tych problemów prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się oraz rozprzestrzenienia grzyba i pleśni, osłabienie Twojego zdrowia, opóźnienie prac budowy. Wszystkie te konsekwencje wiążą się z dodatkowymi kosztami, dodatkowym czasem, które będziesz musiał poświęcić aby całkowicie zlikwidować nie tylko zalanie i wilgoć, ale również szkody nimi wyrządzone.

Zadzwoń i skorzystaj z naszych usług na pewno nie pożałujesz! Możesz zyskać suche oraz ciepłe mieszkanie, dom! My likwidujemy nie maskujemy!

Ważny komunikat! W czasach pandemii koronawirusa pracujemy w reżimie narzuconym przez sanepid, wykonujemy zlecenie w ubraniach specjalistycznych, zachowując wszelkie standardy bezpieczeństwa. Na zakończenie prac wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwidują wirusy i bakterie z otoczenia. Widzisz 100% bezpieczeństwa zarówno dla Ciebie jak i dla Nas!

Zainteresowany współpracą zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice