Osuszanie budynków Bytom

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Bytom

Problem zalania lub wilgoci masz – zadzwoń po Dezynfeusza! Firmę, która specjalizuje się w skutecznym likwidowaniu problemu i ich skutków.

Działamy na terenie Bytomia – nie zwlekaj, nie czekaj aż problem Cię przerośnie!

Zacznijmy jednak od początku czyli jak stajemy się ofiarą zalań i wilgoci?
Otóż, aby doszło do powyższych sytuacji wystarczy kilka wręcz błahych sytuacji, które powodują zalanie i wilgoć. Należą do nich:

  • zła pogoda – ulewne deszcze, powódź;
  • awarie rur, zaworów, kaloryferów etc.;
  • zła izolacja cieplna lub jej brak, która powoduje wytworzenie się mostków termicznych;

Kiedy jednak problem powstanie, należny szybko go likwidować, gdyż konsekwencje jakie za sobą niesie są dużo gorsze. Mianowicie:

  • osłabienie konstrukcji technicznej budynku;
  • opóźnienie prac budowlanych i związane z nimi koszta;
  • wytworzenie się grzyba i pleśni, które prowadzą do chorób;
  • spadek Twojej odporności, podupadasz na zdrowiu fizycznym oraz psychicznym;

Dlatego warto wybierać mądrze, stawiając na firmę, która zna się w 100% na rzeczy!

Kim jesteśmy?
Króciutko, gdyż konkrety są najważniejsze. Działamy na terenie Polski kilkanaście lat. Dzięki swojej pracy i zaufaniu klientów, mogliśmy śmiało powiększać swoje siedziby na kolejne miasta i tak działamy na terenie województwa śląskiego, m.in. w mieście Bytom. Ciągle podnosimy kwalifikacje swoich fachowców, tak aby nasza praca była jeszcze lepsza i trwała jeszcze krócej. Tak abyś ty mógł cieszyć się suchością pomieszczenia w jak najszybszym czasie. Wiemy, że nie masz czasu na zbędne przeprowadzki itp. Posiadamy osuszacze najnowszej generacji. Kiedy przyjeżdżamy do klienta przeprowadzamy rozpoznanie sytuacji, dokonujemy pomiarów, dobieramy ilość sprzętu zarówno do powierzchni pomieszczenia jak i wielkości problemu.

Współpracujemy z klientem indywidualnym i firmami. Usuwamy wilgoć na szeroką skalę. Co to oznacza? Likwidujemy wilgoć i zalanie zarówno z małych pomieszczeń, piwnic, biur jak również z całych budynków, kamienic, które mają swoje lata ale przez szereg komplikacji stały się podmokłe i niezdolne do użytku.

UWAGA! W czasach pandemii koronawirusa działamy w specjalnych zmniejszonych do dwóch osób grupach, które pracują w specjalistycznych strojach, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy ekipa zakończy pracę dokonuje dodatkowo ozonowania czyli likwidacji wirusów i bakterii z Twojego otoczenia!

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.