Osuszanie budynków Częstochowa

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Częstochowa

Mieszkańcu Śląska, a dokładnie mieszkańcu aglomeracji Częstochowy posiadasz problem z wilgocią i zalaniem? Koniecznie skontaktuj się z nami!

Dezynfeusz firma, która profesjonalnie podchodzi do sprawy usunięcia i likwidacji wilgoci i zalania. Działamy na terenie Polski wiele lat. W tym czasie podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, jednocześnie rozpowszechniając swoje usługi na kolejne miasta Polski. Posiadamy najnowsze osuszacze, które w mig usuną wilgoć i zalanie. W swoich działaniach przestrzegamy zasad bezpieczeństwa i zawsze dobieramy ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji. Dzięki szerokiej kadrze możemy współpracować na z każdym, co to oznacza? Współpracujemy zarówno z klientem indywidualnym oraz firmami.

Dezynfeusz likwiduje problem mały i duży. Usuwamy wilgoć i zalanie z małych pomieszczeń, domów, biur, a także z całych budynków, podmokłych kamienic, nowo powstających budynków!

Czym właściwie jest zalanie i wilgoć?
Problem, który tworzy się w mig i równie szybko możemy stać się ich ofiarą. Zła pogoda, długie deszcze, powódź; usterki i awarie rur, zaworów, kaloryferów; powstanie mostków termicznych, brak izolacji termicznej budynku. Wszystkie sytuacje prowadzą do wytworzenia wilgoci i zalania. Jedna to tylko część ogólnych problemów. Otóż konsekwencje jakie niosą są dużo gorsze, cięższe i o wiele kosztowniejsze niż samo zalanie i wilgoć. Prowadzą one do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, powstanie i rozprzestrzenianie się grzyba i pleśni, spadek Twojej odporności, wydłużenie terminów prac.

Nie zwlekaj podejmij dobrą decyzję! Wybierz Dezynfeusza – profesjonalistów w każdym calu!

Ważny komunikat! W dobie obecnego panującego koronawirusa ograniczyliśmy zespoły pracowników do dwóch osób. Pracują oni w specjalistycznych strojach, przestrzegając zasad sanepidu. Kiedy skończymy pracę wykonujemy ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia! Bezpieczeństwo dla wszystkich!

Jak widzisz działamy szybko, skutecznie, a co najważniejsze bezpiecznie! Dezynfeusz!

Zadzwoń!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin