Osuszanie budynków Katowice

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Katowice

Mieszkańcu Śląska, a dokładniej aglomeracji Katowic – dziś do Ciebie kierujemy swoją ofertę! Dezynfeusz firma godna polecenia!

Potrzebujesz specjalistów od osuszania? Firmy, która fachowo i profesjonalnie podchodzi do sprawy? Dezynfeusz usuwa wilgoć i zalanie z wszelkich powierzchni użytkowych, nawet tych podmokłych starych kamienic! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Na początek poznaj nas czyli kilka słów o tym kim jesteśmy!
Jesteśmy firmą, która na polskim rynku działa już kilkanaście lat. W tym czasie pomagaliśmy mieszkańcom naszego kraju na wiele sposobów między innymi osuszaliśmy ich domy, mieszkania. W tym czasie podnosiliśmy również kwalifikacje swoich pracowników tak aby móc szerzyć swoje działania na kolejne miasta Polski. Dzięki temu działamy w województwie śląskim, a od dziś jesteśmy dostępni w Katowicach.

Na czym konkretnie polega nasza praca?
Jak już było to wspomniane na początku artykułu jesteśmy firmą, która skutecznie likwiduje wilgoć i zalanie z różnych pomieszczeń. Kiedy zdecydujesz się na współpracę z nami, my docieramy na miejsce, przeprowadzamy oględziny, dzięki czemu możemy ustalić wielkość problemu i wtedy dobrać ilość sprzętu, która będzie jak najbardziej skuteczna, w jak najkrótszym czasie. Pracujemy na najnowszych osuszaczach, przestrzegając wszelkich zasad bezpieczeństwa. Natomiast w naszych szeregach spotkasz się tylko z fachowcami z konkretnej dziedziny, w tym przypadku osuszania.

Zapytasz dlaczego warto nas wybrać? To proste!Dzięki naszym osuszaczom doprowadzimy każdy budynek, lokal, mieszkanie do suchego stanu. Usuniemy nie tylko widoczną wilgoć czy zalanie ale również dzięki nam nie będziesz miał następnych problemów związanych z źle wykonaną pracą. Co to znaczy? Źle usunięta wilgoć bądź długotrwała prowadzą do poważnych konsekwencji m.in osłabia się konstrukcja techniczna budynku, powstaje grzyb i pleśń, obniża się Twoja odporność. W przypadku budów narażony jesteś na opóźnienie terminów prac, kolejne koszta, wytworzenie się mostków termicznych.

Jak widzisz wilgoć i pleśń są powodem do zmartwień i choć powodów ich powstania jest wiele, to równie szybko możemy stać się ich ofiarą. Nie czekaj więc z podjęciem decyzji – wybierz mądrze! Postaw na firmę, która likwiduje zalanie i wilgoć nie maskuje!

WAŻNE! W czasach obecnej pandemii wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych, w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie.

Zdecyduj się na współpracę z Nami! Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz biznesowym! Zadzwoń! Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy dołącz do Dezynfeusza!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice