OSUSZANIE BUDYNKÓW KRAKÓW

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Kraków

Potrzebujesz godnych zaufania specjalistów od osuszania, którzy profesjonalnie zajmą się zalanym budynkiem mieszkalnym, usługowym czy piwnicą? A może w Twoim mieszkaniu panuje wilgoć, z którą nie możesz sobie poradzić?

Dezynfeusz – zaufaj nam!

Zaufaj Dezynfeuszowi – to profesjonalna firma, specjaliści w swoim fachu. Działamy szybko, kompleksowo i dokładnie, zapewniamy natychmiastową i skuteczną pomoc. Bez konieczności poprawek i ponownego osuszania – z nami masz gwarantowany trwały efekt. W naszej pracy wykorzystujemy sprawdzony sprzęt (osuszacz)e i dbamy o najwyższy poziom bezpieczeństwa.

Osuszanie po zalaniu Dezynfeusz – kim jesteśmy?

Na początek kilka słów o naszej firmie. Jesteśmy na rynku już od kilkunastu lat – w tym czasie skutecznie usunęliśmy wilgoć z wielu zalanych pomieszczeń, budynków, mieszkań, piwnic. Żaden problem nie jest nam obcy i jesteśmy w stanie poradzić sobie z każdym wyzwaniem. Pracujemy z różnymi rodzajami pomieszczeń – bez względu na to czy jest to nowe mieszkanie, stara kamienica czy zalana piwnica, my skutecznie je osuszymy.

Charakteryzuje nas szybkość działania, terminowość i profesjonalne podejście do każdego powierzonego nam zadania. Jesteśmy profesjonalistami w swoim fachu i dlatego osuszanie mieszkań nie ma przed nami żadnych tajemnic. W naszej codziennej pracy pomaga nam zaawansowany technologicznie sprzęt. Szukasz usługi osuszania budynku? Jesteśmy do Twojej dyspozycji na terenie całego miasta Kraków i okolic!

  • osuszanie pomieszczeń,
  • osuszanie wilgoci budowlanej (technologicznej),
  • osuszanie po zalaniu,
  • usuwanie skutków powodzi,
  • usuwanie wilgoci,
  • osuszanie murów,
  • osuszanie posadzki przed położeniem parkietu,
  • osuszanie ścian.

Osuszanie ściany, osuszanie po zalaniu Kraków

osuszanie budynków KrakówZlikwidujemy każdy problem wilgoci w pomieszczeniu. Zajmujemy się mieszkaniami po zalaniu oraz usuwamy wilgoć z zgrzybiałych i podmokłych budynków oraz zapewniamy kompleksowe usługi – o ich wysokiej jakości świadczy zadowolenie licznych klientów. Działamy szybko i skutecznie, ponieważ wiemy, że jeśli chodzi o o osuszanie, najbardziej liczy się czas. Nie istnieje wyzwanie, z którym nie bylibyśmy w stanie sobie poradzić. Działamy na terenie całego Krakowa i z chęcią pomożemy Ci z problemem związanym z zalaniem budynku.

 

Osuszanie Kraków – osuszanie ścian i wilgoci przy pomocy profesjonalnych osuszaczy

Do osuszania powinny być zgłaszane pomieszczenia, w których na ścianach pojawia się grzyb, a na oknach widać skraplającą się parę – to oznaki, że poziom wilgoci w środku nie jest w normie i konieczne jest osuszenie budynku. Jest to poziom wilgoci przekraczający 60% (prawidłowy poziom wilgoci wynosi 40-60%). To ważnie przede wszystkim ze względu na zdrowie osób przebywających w pomieszczeniu. Osuszenie ma również na celu ochronę budynku. Niedokładne osuszenie może bowiem skutkować pojawieniem się problemu w przyszłości. Natomiast zaniechanie osuszenia prowadzi do niszczenia budynku, puchnięcia elementów, rozwarstwienia tynków oraz rozwoju grzyba i pleśni.

Wilgoć niebezpieczna dla zdrowia

Długotrwałe przebywanie w zawilgoconych pomieszczeniach może być bardzo szkodliwe dla zdrowia! Wilgoć w pomieszczeniach prowadzi do rozwoju grzyba i pleśni, co może mieć poważne konsekwencje zdrowotne. Dlatego też nie można zwlekać i należy osuszyć wilgotne pomieszczenie jak najszybciej.

 

 

Osuszanie budynków – na czym polega?

Kraków osuszanie budynkówOsuszanie budynków polega na usuwaniu powstałej wilgoci za pomocą profesjonalnego sprzętu – osuszaczy. Pracujemy w budynkach, które zostały zalane, ponieważ wystąpiła w nich awaria instalacji wodno-kanalizacyjnej czy centralnego ogrzewania lub zalanie było wynikiem powodzi czy gwałtownych opadów deszczu. Pracę zaczynamy od profesjonalnej ekspertyzy i wyceny, a następnie zabieramy się do działania przy wykorzystaniu osuszaczy. Jeśli miejsce wycieku nie jest znane, zaczynamy od zlokalizowania go.

 

Osuszanie Kraków – dlaczego my?

Usuwanie wilgoci nie ma przed nami tajemnic. Dzięki naszemu długiemu, bo aż kilkunastoletniemu doświadczeniu nauczyliśmy się jak poradzić sobie nawet z najbardziej uporczywym rodzajem wilgoci. Jesteśmy wyposażeniu w profesjonalne osuszacze, dzięki którym każdy budynek, lokal czy mieszkanie doprowadzimy do suchego stanu.

Dokładne osuszanie

Zdarza się, że jeśli usługa osuszenia budynku zostanie wykonana niedokładnie, trzeba powtarzać cały proces od początku – to dodatkowe kłopoty, których każdy z pewnością chciałby uniknąć. Po co płacić dwa razy za tę samą usługę? Ponadto, źle wykonane osuszanie budynków może skutkować rozwinięciem się pleśni i grzyba, a nawet pogorszeniem się ogólnego stanu technicznego budynku. Wybierz od razu sprawdzoną i zaufaną firmę, by uniknąć późniejszych kłopotów, które mogłyby się nieoczekiwanie pojawić. Postaw na grupę fachowców – wyposażeni w profesjonalny sprzęt dotrzemy do każdego zakątka Krakowa. Współpracujemy zarówno z klientami indywidualnymi jak i biznesowymi – osuszamy prywatne mieszkania, jak również siedziby firm.

 

Usuwanie wilgoci – działaj szybko. Kraków osuszanie budynków

W przypadku konieczności osuszania budynków, bardzo ważna jest szybka reakcja. Im wcześniej podejmiemy działania, tym lepiej, szybciej i efektywniej pomieszczenie zostanie wysuszone. Jeśli zatem poszukujesz usługi jaką jest osuszanie po zalaniu, jak najprędzej zgłoś się do nas, a my uporamy się z tym niemałym problemem. Szybkie działanie chroni przed rozwojem grzyba, pleśni i wystąpieniem poważniejszych szkód! Nie zwlekaj i skontaktuj się z nami, a my pojawimy się na miejscu tak szybko jak tylko będzie to możliwe.

Zalanie nowego mieszkania? To się zdarza!

usługa osuszania budynkówNie myśl, że zalania zdarzają się jedynie w starych mieszkaniach z przestarzałą instalacją. Nawet nowe mieszkanie może ulec zalaniu – często dzieje się tak z powodu niestarannie wykonanych prac hydraulicznych, a także pośpiechu instalatorów podczas budowy nowych budynków. Na szczęście nam nieobce są te problemy – poradzimy sobie z każdym.

Osuszanie budynków Kraków w czasie pandemii

W obecnych czasach pandemii koronawirusa, Dezynfeusz dba o Twoje bezpieczeństwo. Wykonujemy dodatkowo zabieg ozonowania, który likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych. Pracujemy w specjalistycznych, ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było w 100% bezpiecznie.

 

Zapraszamy do kontaktu – Kraków i okolice.

Zdecyduj się na współpracę z nami! Zadzwoń, by zapytać o szczegóły dotyczące profesjonalnego osuszania budynków i dołącz do grona zadowolonych klientów firmy Dezynfeusz.

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice