OSUSZANIE BUDYNKÓW POZNAŃ

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Poznań

Jesteś jednym z mieszkańców Poznania? Wertujesz karty Internetu w poszukiwaniu specjalistycznej firmy, która pomoże w likwidacji szkód zalania i wilgoci? Dobrze się składa! Nie musisz dalej szukać! Dezynfeusz, jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Jak i dlaczego? Czyli przyczyny i skutki zalania i wilgoci!
Zalanie i wilgoć są problemem ogólnie znanym każdemu z nas. Do przyczyn powyższych problemów zalicza się najważniejsze czyli  długotrwałe ulewne deszcze, powódź, wszelkie awarie rur, kaloryferów, zaworów oraz brak izolacji cieplnej. Niestety powstanie zalania i wilgoci występuje błyskawicznie, a jeszcze szybciej powstają konsekwencje tych skutków. Warto kontrolować pomieszczenia przede wszystkim te, w których nie przebywamy codziennie, a mogły paść ofiarą nadmiernej ilości wody. Kiedy jednak odkryjemy, że padliśmy ofiarą zalania lub wilgoci – szybko reagujmy! Gdyż nie usunięcie wilgoci i zalania lub ich złe oraz niedokładne osuszenie prowadza do poważnych konsekwencji. Zalicza się do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie się grzyba i pleśni, spada Twoja odporność, a co gorsza gonią Cię terminy i związane z nimi kary umowne, które musisz pokryć!

Już dziś możemy być właśnie u Ciebie!
Pamiętaj – Dezynfeusz likwiduje nie maskuje!

Zgadza się! Jesteśmy profesjonalistami, którzy zajmują się skutecznym usuwaniem wilgoci i zalań. Działamy i pomagamy ludziom na terenie całej Polski już dobrych kilka lat. W tym samym czasie podnosiliśmy kwalifikacje swoich pracowników, aby byli najlepszą kadrą w naszym kraju, a swoją prace wykonywali z największym zaangażowaniem. Zlecenia wykonujemy na najnowszym sprzęcie, przestrzegając przy tym wszelkich zasad bezpieczeństwa. Wszystko trwa możliwie jak najkrócej!

Likwidujemy wszelki problem bez najmniejszego wyjątku! Osuszymy każdy budynek czy jest to stara podmokła kamienica czy nowoczesny biurowiec. Dajemy pomieszczeniom przysłowiowe drugie życie! Kiedy kończymy osuszanie – Ty cieszysz się suchym i czystym pomieszczeniem – my zyskujemy zadowolonego klienta! ZADZWOŃ!

UWAGA! W obecnych czasach pandemii koronawirusa pracujemy w zaostrzonych rygorze bezpieczeństwa. Zlecenia wykonujemy w specjalistycznych strojach, w zmniejszonych grupach dwuosobowych. Kiedy skończymy pracę wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wszelkie wirusy i bakterie z Twojego otoczenia!

Dotrzemy do każdego zakątka Poznania! Wystarczy tylko, że zadzwonisz i umówisz swój własny termin!

 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.