Osuszanie budynków Ruda Śląska

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Ruda Śląska

Mieszkańcu Rudy Śląskiej jeżeli masz problem z zalaniem i ciągłą wilgocią, jeżeli chcesz przyśpieszyć prace budowlane bądź przywrócić do stanu używalności starą, podmokłą kamienicę – dobrze trafiłeś!

Dezynfeusz profesjonalna firma, składająca się z fachowców oraz posiadająca najnowocześniejszy sprzęt oferuje dziś Tobie swoje usługi!

Kim jesteśmy?
Nazywamy się Dezynfeusz, jak już wspominaliśmy składamy się z fachowców, którzy specjalizują się dziedzinie osuszania i likwidacji zalań i wilgoci. Na swoim stanie mamy najnowocześniejszy sprzęt czyli osuszacze, które skutecznie zlikwidują każdy nawet najtrudniejszy problem. Na terenie Polski działamy wiele lat, obecnie rozszerzyliśmy granice działań na województwo śląskie, a dokładniej o miasto Ruda Śląska. Mamy sporą kadrę oraz szeroki zakres działań dlatego współpracujemy zarówno z firmami jak i z klientem indywidualnym.

Co usuwamy?
Zalanie i wilgoć problem znany wielu z nas i niestety wielu z nas dotyczący. Długotrwała zła pogoda, awarie mechaniczne rur, zła izolacja cieplna bądź jej brak prowadzą do tego, że stajemy się ofiarami powyższego problemu. Niestety konsekwencje jakie płyną z wilgoci i zalania oraz z ich złej likwidacji prowadzą nas do dodatkowych kosztów. Osłabia się konstrukcja techniczna budynku, wychodzi wilgoć i pleśń, spada nasza odporność, wydłużają bądź opóźniają się terminy prac. Dezynfeusz usuwa wszelką wilgoć i zalanie z każdej powierzchni bez wyjątku czy jest to małe mieszkanie czy cała stara, podmokła kamienica. Dla nas nie ma rzeczy niemożliwych.

Nie marnuj czasu, pieniędzy, a co najważniejsze zdrowia! Wybierz firmę, która fachowo podejdzie do całej sytuacji.

WAŻNY KOMUNIKAT! Nasza firma wychodzi na przeciw swoim klientom w obecnych czasach pandemii koronawirusa. Specjalnie ograniczyliśmy zespoły do dwóch osób, dodatkowo pracują w specjalistycznych kombinezonach oraz przestrzegają wszystkich zasad bezpieczeństwa. Kiedy zakończa działania wykonują dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusa i bakterie z Twojego otoczenia!

Nie zwlekaj – zadzwoń! Wolne terminy czekają jeden z nich może być Twój!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice