Osuszanie budynków Rybnik

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Rybnik

Mieszkasz w Rybniku? Szukasz oferty firmy zajmującej się osuszaniem? Dobrze trafiłeś, jesteśmy do dyspozycji!

Dezynfeusz firma świadcząca usługi skutecznej likwidacji zalań i wilgoci w Twoim mieście!

Co usuwamy?
Jak już wspominaliśmy na początku zajmujemy się likwidacją zalań i wilgoci. Dla naszej firmy nie ma rzeczy niemożliwych. Likwidujemy problem z pomieszczeń małych typu mieszkanie, biuro, piwnica oraz pomieszczeń dużych lub wielkogabarytowych tzn. z domów jednorodzinnych, bloków, starych podmokłych kamienic. Przywracamy suchość wszystkiemu co tego potrzebuje, nadajemy drugie życie i sprawiamy, że te stare budynki mogą na nowo być używane!

Pamiętaj! Źle usunięta wilgoć i zalanie prowadzą do poważnych w konsekwencjach skutkach. Konstrukcja techniczna budynku może się osłabić, wytworzy się na ścianie grzyb i pleśń, spadnie Twoja odporność, a w przypadku firm opóźnią się terminy i kolejne etapy.

Reaguj szybko i wybieraj mądrze! Stawiaj na profesjonalistów!

Kim jesteśmy?
Nasza firma nosi nazwę Dezynfeusz zajmujemy się między innymi skuteczną likwidacją zalań i wilgoci. Posiadamy swoje siedziby na terenie całej Polski między innymi właśnie w województwie śląskim, mieście Rybnik. W swoich szeregach posiadamy najlepszych fachowców w kraju, którzy ciągle podnoszą swoje kwalifikacje, aby dać Państwu jeszcze większy powód do satysfakcji z naszej pracy. W przypadku osuszania działamy na najnowocześniejszym sprzęcie jaki obecnie jest. Dzięki szerokiej kadrze nasza współpraca odbywa się na wielu szczeblach i tak oto pracujemy dla firm oraz klientów indywidualnych.

Nie traćmy więc czasu – zadzwoń i umów się na wizytę!
Kiedy przyjeżdżamy na miejsce pracy dokonujemy oględzin, robimy pomiary i dobieramy ilość potrzebnego sprzętu do zaistniałej sytuacji.

UWAGA! W czasach koronawirusa, nasza firma wychodzi na przeciw klientom. Stosujemy się do zasad narzuconych przez sanepid, stosujemy ubrania ochronne i przestrzegamy bezpieczeństwa pracy. Kiedy skończą osuszanie wykonują dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z owych pomieszczeń. Bezpieczeństwo przede wszystkim!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice