Osuszanie budynków Sosnowiec

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Sosnowiec

Mieszkańcu Sosnowca! Dezynfeusz nam możesz zaufać! Jeżeli potrzebujesz specjalistów od osuszania? Jesteśmy tutaj aby Ci pomóc! Zlikwidujemy każdy problem wilgoci i zalania! Jesteśmy w stanie usunąć wilgoć z podmokłych oraz zgrzybiałych starych budynków/ kamienic! 

Kilka słów o tym kim jesteśmy! Gdyż warto wiedzieć komu masz zaufać!
Dezynfeusz! W dziedzinie osuszania pracujemy już dobrych kilkanaście lat. W międzyczasie udało nam się skutecznie zlikwidować wilgoć i zalanie z milionów budynków oraz lokali mieszkańców Polski. Nasza kadra zna się na osuszaniu, w mgnieniu oka usuwa każdy problem, nawet ten najcięższy i trudny. Zawsze dobieramy ilość sprzętu do zaistniałej sytuacji. Dzięki swoim fachowcom poszerzyliśmy działalność o województwo śląskie, a od dziś działamy również w Sosnowcu!

Na czym polega nasza praca? Dezynfeusz jak już wspomniał na początku – usuwa wilgoć i zalanie. Dotyczy to wszystkich powierzchni. Co to oznacza? Dla naszych fachowców, nie ma rzeczy niemożliwych. Usuwamy problem z mieszkań, domów, biur, budynków nowo powstających jak również starych podmokłych kamienic. Zawsze likwidujemy nigdy nie maskujemy!

Zalanie i wilgoć! Jak wszystkim powszechnie wiadomo ich przyczyny znajdują się zarówno w warunkach atmosferycznych czyli zła pogoda, ulewne deszcze, powodzie; jak i warunki techniczne czyli wszystkie usterki rur, zaworów, kaloryferów, mostki termiczne. Usunięcie zalania i wilgoci bywa często czasochłonna, jednak dzięki dobraniu odpowiedniej ilości osuszaczom czas pracy można wiele skrócić i usprawnić. Ponad to skuteczna likwidacja wilgoci bądź zalania minimalizuje także powstanie nowych problemów, które są w konsekwencji następstwem wilgoci i zalania. Zalicza się do nich osłabienie konstrukcji technicznej budynku, wytworzenie grzyba i pleśni, spadek Twojej odporności. W przypadku posiadania firmy budowlanej, zyskasz czas na dalsze wykończenie budynku, bądź doprowadzenie kamienicy do stanu używalności.

Współpracujemy z klientem biznesowym oraz klientem prywatnym! Nie czekaj zadzwoń! Z nami problem wilgoci i zalania zniknie w mgnieniu oka!

Dołącz do zadowolonych klientów naszej firmy dołącz do Dezynfeusza!

Ważny komunikat! W czasach obecnej pandemii wykonujemy dodatkowo ozonowanie, które likwiduje wirusy i bakterie z otoczenia. Nasze zespoły są zmniejszone do grup dwuosobowych, w specjalistycznych ochronnych ubraniach. Wszystko tak, aby było 100% bezpiecznie.

Zdecyduj się na współpracę z Nami! Zadzwoń!

Potrzebujesz dodatkowych informacji? Dezynfeusz nie ma żadnych tajemnic wszystko otwarcie stawiamy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice