OSUSZANIE BUDYNKÓW WROCŁAW

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie budynków Wrocław

Ofertę kierujemy do mieszkańców miasta Wrocław! Zalało Ci mieszkanie, biuro, dom? Masz problem z wilgocią, która bezlitośnie wychodzi na ścianach, a Ty już nie masz sił do walki z nią? Może gonią Cię terminy prac budowlanych, a Ty szukasz sensownego rozwiązania osuszenia tynków, stropów?

Nie zwlekaj – zapoznaj się z naszą ofertą! Dezynfeusz zna odpowiedź na Twoje zmartwienie! Pomożemy, zlikwidujemy!

To tyle tytułem wstępu teraz czas na konkrety!

Wilgoć i zalanie bądź złe usunięcie wilgoci prowadzą do powstania ciężkich oraz kosztownych konsekwencji. Wiadomo wilgoć w pomieszczeniach powinna być kontrolowana, gdyż zbyt duża prowadzi do kolejnych problemów jakimi są: osłabienie konstrukcji technicznej budynku, na ścianach wychodzi grzyb i pleśń, która bezlitośnie rozprzestrzenia się na kolejnych powierzchniach niszcząc Twoje piekne mieszkanie, dom lub nawet biuro. W ostateczności pogarsza się Twój stan zdrowia, podupada Twoja kondycja psychiczna, a dodatkowo wydajesz kolejne pieniądze na walkę z narastającym problemem i jego likwidacją. Podczas prac budowlanych borykasz się z terminami, które się piętrzą, a źle wysuszone tynki lub stropy przynoszą kolejne konsekwencje jak kary umowne i opóźnienia w pracy.

Kontroluj swoje pomieszczenia, dbaj o właściwą wilgoć w nich i nie pozwól aby została ona przekroczona. Nie pozwól na pogorszenie sytuacji, które wiążę się z dodatkowymi kosztami!

Dezynfeusz dla nas nie ma rzeczy nie możliwych! My likwidujemy problem, a nie maskujemy go jak inni!

Kilka słów o nas samych! Jesteśmy firmą z wieloletnim stażem pracy w temacie osuszania oraz likwidacji zalań lub wilgoci. Wychodząc na przeciw oczekiwaniom swoich klientów ciągle podnosimy swoje kwalifikacje tak aby stanąć na czele każdego nowego wyzwania. Pozwoliło to na rozszerzenie siedzib na nowe miasta naszego kraju, tak też dziś kierujemy swoją ofertę do mieszkańców Wrocławia. Pracujemy na najnowszym sprzęcie, a jego ilość zawsze dobieramy do wielkości problemu oraz zaistniałej sytuacji. Dzięki temu możemy skrócić czas pracy, a jednocześnie jeszcze dokładniej przeprowadzać osuszanie całego budynku. Przeprowadzamy osuszanie i likwidujemy problem nawet w dobę od powstania problemu. Usuwamy problem ze starych opuszczonych budynków, kamienic, które na przestrzeni lat były zalane lub podmokłe, dziś jednak muszą na nowo służyć swoim mieszkańcom. Przestrzegamy wszelkich zasad bezpieczeństwa. Współpracujemy z każdym klientem biznesowym oraz prywatnym!

WAŻNY KOMUNIKAT! W czasach pandemii koronawirusa wychodzimy na przeciw naszym klientom i dodatkowo usuwamy problem wirusów i bakterii z otoczenia czyli przeprowadzamy ozonowanie. Nasze zespoły ograniczone są do grup dwuosobowych, które pracują w najwyższym rygorze narzuconym przez sanepid, stosujemy również specjalistyczne ubraniach. Wszystko dla Twojego oraz naszego bezpieczeństwa!

Jak widać Dezynfeusz stoi otworem do każdego klienta w potrzebie! Nie zwlekaj – zadzwoń! Jesteśmy do Twojej dyspozycji!

Potrzebujesz dodatkowych informacji – zadzwoń, nasi pracownicy rozwieją je w mgnieniu oka! 

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Oferteo

opinia-oferteo

Google

opinia-google

Google

opinia-google-2
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.