ZWALCZANIE KUNY DOMOWEJ KRAKÓW

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie kuny domowej Kraków

Instalacja elektryczna w Twoim samochodzie została przegryziona? W niewyjaśnionych okolicznościach giną ptaki z Twojego gospodarstwa? Odkryłeś, że izolacja dachu została zniszczona? A może w środku nocy budzisz się przez dziwne odgłosy dochodzące ze strychu? Nocne harce, kosztowne zniszczenia, przegryzione kable i straty w inwentarzu to dobitne sygnały, że w Twoim domu pojawiła się kuna domowa. Jak skutecznie pozbyć się problemu z tym drapieżnikiem? Zadzwoń do firmy Dezynfeusz i zostaw to nam!

Gdzie można spotkać kuny domowe?

Kuny domowe to drapieżniki z rodziny łasicowatych, które uwielbiają przebywać w okolicy ludzkich domostw. Domy, osiedla mieszkaniowe, gospodarstwa rolne oraz magazyny to doskonałe miejsce do bytowania kun – w końcu jest tu bezpiecznie, ciepło, a dostęp do pożywienia jest wyjątkowo łatwy.

Musisz wiedzieć, że kuny to bardzo zwinne i sprytne zwierzątka, dlatego potrafią wcisnąć się w każdą szczelinę i wdrapać się na kilkumetrowy mur. W związku z tym ich gniazdo możesz znaleźć na strychu, poddaszu czy w pomieszczeniu gospodarczym.

Dlaczego kuna domowa uchodzi za szkodnika?

Mimo uroczego pyszczka kuna domowa jest wyjątkowo nieznośnym szkodnikiem. Kuny prowadzą nocny i bardzo hałaśliwy tryb życia, dlatego ich obecność potrafi skutecznie spędzić sen z powiek wszystkim domownikom. Co gorsza, w miejscu swoich gniazd kuny pozostawiają ogromne ilości odchodów, z których wydziela się odpychająca woń. Nieprzyjemny zapach to niejedyny problem związany z nieczystościami kun – w ich odchodzach znajduje się mnóstwo groźnych bakterii i wirusów.

Na domiar złego kuny potrafią wyrządzić kosztowne szkody. Wystarczy kilka dni, aby drapieżniki zerwały całą izolację dachu, przegryzły instalację elektryczną w domu, zdewastowały poddasze oraz zabiły drób hodowlany. Do tego dochodzi uszkodzenie kabli w samochodzie, a przygryzienie przewodów hamulcowych potrafi doprowadzić do prawdziwego nieszczęścia.

Skuteczne odstraszanie kun w Krakowie

Kuny domowe zakłócają Twój spokój? W takim razie wezwij profesjonalną i fachową pomoc – firmę Dezynfeusz. Mamy wieloletnie doświadczenie w odstraszaniu drapieżników. Co ważne, w naszej pracy wykorzystujemy wyłącznie humanitarne, skuteczne i bezpieczne metody zwalczania kun.

Chcesz skorzystać z usługi odstraszania kuny domowej? Zadzwoń do nas już dziś. Pomagamy osobom prywatnym, jak i klientom biznesowym, którzy mają problem z drapieżnikami w Krakowie oraz okolicznych miejscowościach.

Od lat pomagamy rodzinom ze Szlachetnej Paczki. Zobacz jaki prezent daliśmy potrzebującej rodzinie.

Nasz artykuł o jednym z najniebezpieczniejszych grzybów na stronie National Geographic Polska: Niebezpieczny grzyb domowy - Serpula lacrymans

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice