ZWALCZANIE KUNY DOMOWEJ POZNAŃ

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie kuny domowej Poznań

Czy w środku nocy budzą Cię niepokojące dźwięki dochodzące z poddasza, a wchodząc na strych, wyczuwasz nieprzyjemny zapach? A może zauważyłeś, że w niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne kury, bażanty lub gołębie z Twoje hodowli? Każde z tych zdarzeń to jasny znak, że w Twoim domostwie zamieszkał nieproszony gość… kuna domowa.

Gdzie możemy spotkać kunę domową?

Kuny domowe to niewielkie, lecz bardzo uporczywe drapieżniki z rodziny łasicowatych, które szczególnie upodobały sobie życie w pobliżu hodowli drobiu, domostw czy magazynów. Podobnie jak inne zwierzęta, również kuny poszukują miejsca, gdzie bezpiecznie przeczekają zimowe miesiące i odchowają potomstwo. Na swoje gniazda wybierają, więc miejsca ciepłe, wolne od innych drapieżników i bliskie źródła pożywienia – niestety w każdej z tych ról idealnie sprawdzają się strychy, poddasza, stodoły czy inne pomieszczenia gospodarcze.

Smukła budowa ciała, zwinność i wyjątkowy spryt sprawiają, że kuny bez problemu wcisną się w każdą szczelinę, wdrapią na mur, a nawet pionową ścianę o wysokości kilkunastu metrów. Mimo niegroźnego wyglądu, a wręcz słodkiego pyszczka, kuny potrafią wyrządzić ogromne i kosztowne szkody.

Dlaczego kuna domowa jest szkodnikiem?

Kuna to wyjątkowo nieprzyjemny „współlokator” – to zwierzątko prowadzące nocny i bardzo głośny tryb życia, dlatego swoimi nocnymi harcami potrafi obudzić cały dom. Obecność kun możemy poznać również po takich zniszczeniach, jak:

  • przegryzione instalacje elektryczne i kable,
  • uszkodzone przewody w samochodach,
  • uszkodzone ocieplenie dachu,
  • zdewastowane pomieszczenia,
  • poprzewracane przedmioty,
  • zagryziony drób i mniejsze zwierzęta.

W swoich gniazdach kuny pozostawiają odchody, a wraz z nimi charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Dodatkowo zwierzęta te przenoszą zanieczyszczenia, bakterie i choroby! Pamiętajmy o tym i gdy tylko zauważymy lub usłyszymy kuny w swoim domu, przedsiębiorstwie lub gospodarstwie w Poznaniu, koniecznie zgłośmy się do specjalistów – firmy Dezynfeusz.

Skuteczne zwalczanie kun w Poznaniu

Kuny zadomowiły się na Twoim terenie? Zadzwoń do firmy Dezynfeusz! Posiadamy bogate doświadczenie w walce z różnymi szkodnikami, w tym z kunami domowymi. Zwalczamy kuny w Poznaniu, a także miastach i miasteczkach ościennych. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne metody zwalczania zwierząt – co ważne nie zabijamy kun, a skutecznie je odstraszamy. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami, spółdzielniami mieszkaniowymi i innymi instytucjami. Zapraszamy do kontaktu!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.