ZWALCZANIE KUNY DOMOWEJ POZNAŃ

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie kuny domowej Poznań

Czy w środku nocy budzą Cię niepokojące dźwięki dochodzące z poddasza, a wchodząc na strych, wyczuwasz nieprzyjemny zapach? A może zauważyłeś, że w niewyjaśnionych okolicznościach giną kolejne kury, bażanty lub gołębie z Twoje hodowli? Każde z tych zdarzeń to jasny znak, że w Twoim domostwie zamieszkał nieproszony gość… kuna domowa.

Gdzie możemy spotkać kunę domową?

Kuny domowe to niewielkie, lecz bardzo uporczywe drapieżniki z rodziny łasicowatych, które szczególnie upodobały sobie życie w pobliżu hodowli drobiu, domostw czy magazynów. Podobnie jak inne zwierzęta, również kuny poszukują miejsca, gdzie bezpiecznie przeczekają zimowe miesiące i odchowają potomstwo. Na swoje gniazda wybierają, więc miejsca ciepłe, wolne od innych drapieżników i bliskie źródła pożywienia – niestety w każdej z tych ról idealnie sprawdzają się strychy, poddasza, stodoły czy inne pomieszczenia gospodarcze.

Smukła budowa ciała, zwinność i wyjątkowy spryt sprawiają, że kuny bez problemu wcisną się w każdą szczelinę, wdrapią na mur, a nawet pionową ścianę o wysokości kilkunastu metrów. Mimo niegroźnego wyglądu, a wręcz słodkiego pyszczka, kuny potrafią wyrządzić ogromne i kosztowne szkody.

Dlaczego kuna domowa jest szkodnikiem?

Kuna to wyjątkowo nieprzyjemny „współlokator” – to zwierzątko prowadzące nocny i bardzo głośny tryb życia, dlatego swoimi nocnymi harcami potrafi obudzić cały dom. Obecność kun możemy poznać również po takich zniszczeniach, jak:

  • przegryzione instalacje elektryczne i kable,
  • uszkodzone przewody w samochodach,
  • uszkodzone ocieplenie dachu,
  • zdewastowane pomieszczenia,
  • poprzewracane przedmioty,
  • zagryziony drób i mniejsze zwierzęta.

W swoich gniazdach kuny pozostawiają odchody, a wraz z nimi charakterystyczny, nieprzyjemny zapach. Dodatkowo zwierzęta te przenoszą zanieczyszczenia, bakterie i choroby! Pamiętajmy o tym i gdy tylko zauważymy lub usłyszymy kuny w swoim domu, przedsiębiorstwie lub gospodarstwie w Poznaniu, koniecznie zgłośmy się do specjalistów – firmy Dezynfeusz.

Skuteczne zwalczanie kun w Poznaniu

Kuny zadomowiły się na Twoim terenie? Zadzwoń do firmy Dezynfeusz! Posiadamy bogate doświadczenie w walce z różnymi szkodnikami, w tym z kunami domowymi. Zwalczamy kuny w Poznaniu, a także miastach i miasteczkach ościennych. W naszej pracy stosujemy tylko sprawdzone i bezpieczne metody zwalczania zwierząt – co ważne nie zabijamy kun, a skutecznie je odstraszamy. Współpracujemy z Klientami indywidualnymi, przedsiębiorcami, spółdzielniami mieszkaniowymi i innymi instytucjami. Zapraszamy do kontaktu!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice