ZWALCZANIE KUNY DOMOWEJ WROCŁAW

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Zwalczanie kuny domowej Wrocław

Czy w środku nocy budzą Cię dziwne dzwięki dochodzące ze strychu? Wchodząc na poddasze, wyczuwasz odpychający zapach? Instalacja elektryczna w Twoim samochodzie została zniszczona? A może zauważyłeś, że w niewyjaśnionych okolicznościach ginie drobne ptactwo z Twojej hodowli? Zarówno nocne harce, nieprzyjemne zapachy, kosztowne zniszczenia, jak i straty w gospodarstwie to jasne sygnały, że w Twoim domu pojawił się nieproszony gość – kuna domowa. Jak w sposób skuteczny pozbyć się problemu z kunami? Skontaktuj się z firmą Dezynfeusz i zostaw to nam.

Gdzie możemy spotkać kunę domową?

Kuny domowe to niewielkie drapieżniki z rodziny łasicowatych, które upodobały sobie życie w pobliżu domostw, magazynów, osiedli mieszkaniowych oraz gospodarstw rolnych. Dzięki smukłej budowie ciała oraz wyjątkowej zwinności i wrodzonemu sprytowi kuny potrafią wcisnąć się w każdą szczelinę, pokonać kilkumetrowy mur, a nawet wdrapać się na poziomą ścianę.

Dlaczego kuny pojawiają się w okolicy ludzi? Podobnie jak inne zwierzęta poszukują miejsc, w których będą mogły bezpiecznie przeczekać zimowe miesiące i odchować kolejne pokolenie. Wobec tego próbują zakładać gniazda w miejscach ciepłych, wolnych od innych drapieżników i pełnych pożywienia. W każdej z tych ról doskonale sprawdzi się Twój strych, poddasze, stodoła, magazyn czy też inne pomieszczenie gospodarcze.

Czemu kuna domowa uchodzi za szkodnika?

Kuna domowa to wyjątkowo nieprzyjemny „współlokator”. Ze względu na nocny i bardzo głośny tryb życia, kuny potrafią spędzić sen z powiek wszystkim domownikom. Na domiar złego kuny pozostawiają w swoich gniazdach ogromne ilości odchodów, które wydzielają nieprzyjemny, wręcz odpychający, zapach. Oprócz cuchnącej woni, fekalia tych drapieżników są prawdziwą wylęgarnią groźnych wirusów i bakterii.

Do tego dochodzą kosztowe szkody, kuny potrafią w kilka dni zerwać całą izolację dachu, przegryźć instalację elektryczną w domu, zdewastować poddasze oraz uszkodzić kable w samochodzie. Przegryzienie przewodów hamulcowych potrafi doprowadzić do prawdziwego nieszczęścia.

Jak zwalczyć kuny domowe we Wrocławiu?

Walka z kunami to niełatwe zadanie – zwierzęta te znajdują się pod ochroną, dlatego trzeba je traktować w sposób humanitarny. Jeśli zauważyłeś lub usłyszałeś, że kuny zadomowiły się w Twoim domu, koniecznie wezwij firmę Dezynfeusz. W naszej pracy stosujemy wyłącznie sprawdzone i bezpieczne metody zwalczania różnych szkodników i drapieżników, w tym odstraszania kun domowych. Pomagamy osobom fizycznym oraz przedsiębiorcom z Wrocławia i okolic. Zapraszamy do kontaktu!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.