Dezodoryzacja

Oferujemy profesjonalne usługi dezodoryzacji.

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Dezodoryzacja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Usługa dezodoryzacji polecana jest wszystkim osobom, które zmagają się z uporczywymi, nieprzyjemnymi zapachami, opierającymi się zwykłym metodom odświeżania. Obejmuje ona szereg czynności, które nie tylko odświeżają powietrze i maskują niepożądaną woń, ale przede wszystkim usuwają jej źródło.

Wiemy, ze dezodoryzacja nie jest zadaniem łatwym i nie polega na spryskaniu pomieszczenia ogólnie dostępnym odświeżaczem. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści od usuwania nieprzyjemnych zapachów to fachowcy, którzy nie mają sobie równych. Dysponują oni nie tylko wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i kwalifikacjami, ale również specjalistycznym, najnowocześniejszym sprzętem. Dzięki temu, skuteczność przeprowadzanej przez nas dezodoryzacji jest widoczna tuż po jej przeprowadzeniu.

Podstawowym etapem procesu jest zlokalizowanie i usunięcie źródła niepożądanego zapachu czy to w pomieszczeniu, czy budynku. Chociaż podwyższenie progu wyczuwalności poszczególnych woni jest jedną z metod ich maskowania, stawiamy przede wszystkim na radzenie sobie z przyczynami. Zależnie od budynku i pomieszczenia, którego dezodoryzację się przeprowadza, dobierane są odpowiednie metody i środki, które całościowo, skutecznie i szybko usuwają problem.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do właścicieli firm i instytucji ze Śląska, z Poznania, Wrocławia i Łodzi. Dezodoryzacja jest rozwiązaniem, które idealnie sprawdzi się w przypadku piwnic, garaży, strychów, szpitali, restauracji, hoteli, klatek schodowych oraz zsypów w blokach mieszkalnych, a także wszędzie tam, gdzie pojawiły się nieprzyjemne wonie odporne na standardowe metody ich usuwania.

Gwarantujemy pełną dyskrecję świadczonych przez nas usług – każdy z naszych pracowników porusza się nieoznakowanym samochodem, dzięki któremu fakt dezodoryzacji przeprowadzanej dla Klienta zostaje między nim, a firmą. Profesjonalizm i dyskrecja są naszymi podstawowymi zasadami, które służą także i Tobie.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.