Dezodoryzacja

Oferujemy profesjonalne usługi dezodoryzacji.

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Dezodoryzacja na Śląsku, w Poznaniu, w Łodzi i we Wrocławiu

Usługa dezodoryzacji polecana jest wszystkim osobom, które zmagają się z uporczywymi, nieprzyjemnymi zapachami, opierającymi się zwykłym metodom odświeżania. Obejmuje ona szereg czynności, które nie tylko odświeżają powietrze i maskują niepożądaną woń, ale przede wszystkim usuwają jej źródło.

Wiemy, ze dezodoryzacja nie jest zadaniem łatwym i nie polega na spryskaniu pomieszczenia ogólnie dostępnym odświeżaczem. Zatrudnieni w naszej firmie specjaliści od usuwania nieprzyjemnych zapachów to fachowcy, którzy nie mają sobie równych. Dysponują oni nie tylko wieloletnim doświadczeniem, wiedzą i kwalifikacjami, ale również specjalistycznym, najnowocześniejszym sprzętem. Dzięki temu, skuteczność przeprowadzanej przez nas dezodoryzacji jest widoczna tuż po jej przeprowadzeniu.

Podstawowym etapem procesu jest zlokalizowanie i usunięcie źródła niepożądanego zapachu czy to w pomieszczeniu, czy budynku. Chociaż podwyższenie progu wyczuwalności poszczególnych woni jest jedną z metod ich maskowania, stawiamy przede wszystkim na radzenie sobie z przyczynami. Zależnie od budynku i pomieszczenia, którego dezodoryzację się przeprowadza, dobierane są odpowiednie metody i środki, które całościowo, skutecznie i szybko usuwają problem.

Nasza oferta skierowana jest nie tylko do klientów indywidualnych, ale również do właścicieli firm i instytucji ze Śląska, z Poznania, Wrocławia i Łodzi. Dezodoryzacja jest rozwiązaniem, które idealnie sprawdzi się w przypadku piwnic, garaży, strychów, szpitali, restauracji, hoteli, klatek schodowych oraz zsypów w blokach mieszkalnych, a także wszędzie tam, gdzie pojawiły się nieprzyjemne wonie odporne na standardowe metody ich usuwania.

Gwarantujemy pełną dyskrecję świadczonych przez nas usług – każdy z naszych pracowników porusza się nieoznakowanym samochodem, dzięki któremu fakt dezodoryzacji przeprowadzanej dla Klienta zostaje między nim, a firmą. Profesjonalizm i dyskrecja są naszymi podstawowymi zasadami, które służą także i Tobie.

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice