Zwalczanie kuny domowej

Chcesz szybko, skutecznie i dyskretnie pozbyć się kuny domowej? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!
Zwalczanie kuny domowej

Jakie są cechy charakterystyczne kuny domowej?

Kuna jest niewielkim ssakiem z rodziny łasicowatych. Mierzy do 53 cm, jednakże posiada puchaty ogon o długości nie przekraczającej 30 cm. Ma brązową sierść, z charakterystyczną białą plamą na piersi. W skład jej menu wchodzą drobne gryzonie, ptaki, ich jaja, a także owady i owoce. Jest zwierzęciem żyjącym w bezpośrednim sąsiedztwie człowieka, co może być dla nas bardzo kłopotliwe.

Dlaczego bywa szkodnikiem?

Kuna prowadzi nocny tryb życia i z radością zamieszka na naszym poddaszu. Jej nocne harce są naprawdę męczące i przede wszystkim głośne. Jest również w stanie zniszczyć instalację elektryczną i poprzegryzać kable. Potrafi zniszczyć warstwę ocieplenia budynku – drążąc w nim swoje korytarze. Niech więc jej słodki pyszczek nie uśpi naszej czujności, bowiem może zrujnować nasze domostwo.

Jak pozbyć się kuny?

Trzeba pamiętać, że kuna objęta jest czasowymi okresami ochrony. Zabijanie zwierzątka nie jest więc najlepszym rozwiązaniem, zwłaszcza, że bywa i pożyteczna – zjadając np. owady. Kupowanie w drogeriach trutek nie jest dobrym pomysłem, jeśli zwierzę umrze, może wówczas stwarzać zagrożenie sanitarne. Kuna w walce o lokum jest trudnym i zawziętym przeciwnikiem.

Ogromne doświadczenie

Zwalczamy kuny u setek klientów miesięcznie. Dysponujemy różnymi rozwiązaniami i dopasujemy je do Twoich potrzeb.

Pisemne pokwitowanie

Otrzymasz od nas protokół z wykonanego zabiegu z wykazem wykonanych czynności.

Dojazd Gratis

Dojeżdżamy za darmo do Krakowa oraz do wybranych miast ościennych.

 Specjaliście z firmy Dezynfeusz wiedzą jakiego środka użyć, by skutecznie odstraszyć zwierzę. Zdajemy sobie sprawę, że kunę ciężko wyprosić z naszego domostwa, jednakże wieloletnie doświadczenie pomaga nam wygrać tę walkę. Masz problem z kuną domową?

Zadzwoń!

Co klienci najbardziej cenią w naszych usługach?

Dyskrecja

Nie wszyscy muszą wiedzieć, jaki masz problem. Nasz nieoznakowany samochód i zwyczajny strój zagwarantują Ci pełną dyskrecję!

Skuteczność

Najważniejsze to szybko i trwale rozwiązać problem. Dlatego stosujemy tylko nowoczesne i profesjonalne metody!

Bezpieczeństwo

Nasze rozwiązania są w pełni bezpieczne dla ludzi i zwierząt. Nikt, oprócz niechcianych szkodników, na pewno na tym nie ucierpi!

Szybkość

Nigdy nie pozwalamy na siebie długo czekać. To dla nas nie do pomyślenia, aby zwlekać z interwencją w domu, gdzie właśnie pojawiły się szkodniki!

Oszczędność

Możesz kupować w nieskończoność środki owadobójcze. Możesz też od razu wezwać nas i zaoszczędzić dużą sumę pieniędzy! Klienci to potwierdzają!

Kultura

Nasi pracownicy to osoby z imponującym wykształceniem i wysoką kulturą osobistą. Nie oceniają i rozwiązują przykre problemy bez zbędnych komentarzy!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Śląsk - Będzin, Bieruń, Blachownia, Bukowno, Bytom, Chełm Śląski, Tarnowskie Góry, Toszek, Tychy, Świętochłowice, Chorzów, Chrzanów, Cieszyn, Dąbrowa Górnicza, Gliwice, Imielin,, Piekary Śląskie, Jastrzębie-Zdrój, Jaworzno, Kalety, Katowice, Kłobuck, Knurów, Koniecpol, Koziegłowy, Krzanowice, Krzepice, Kuźnia Raciborska, Lędziny, Libiąż, Lubliniec, Łaziska Górne, Łazy, Miasteczko Śląskie, Mikołów, Myszków, Mysłowice, Ogrodzieniec, Olkusz, Orzesze, Oświęcim, Pilica, Poręba, Pszczyna, Pszów, Radzionków, Czechowice-Dziedzice, Czeladź, Czerwionka-Leszczyny, Częstochowa, Ruda Śląska, Rydułtowy, Siemianowice Śląskie, Siewierz, Skoczów, Sławków, Sosnowiec, Sośnicowice, Pyskowice, Racibórz, Radlin, Strumień, Sławków, Szczekociny, Szczyrk, Ustroń, Wilamowice, Wisła, Wojkowice, Woźniki, Zabrze, Zawiercie, Żarki, Żory, Żywiec i okolice.

Małopolska - Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Wieliczka, Olkusz, Andrychów, Skawina, Myślenice, Oświęcim, Chrzanów, Wadowice, Brzesko, Trzebinia, Kęty, Nowy Targ, Krzeszowice, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Chełmiec, Tarnów, Wolbrom, Libiąż, Limanowa, Grybów, Zabierzów, Stary Sącz, Niepołomice, Nowy Targ, Brzeszcze, Czarny Dunajec, Miechów, Dąbrowa Tarnowska, Kalwaria Zebrzydowska, Żabno, Bochnia, Tuchów, Oświęcim, Rabka-Zdrój i okolice.

Opolskie - Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg i okolice.

Dolnośląskie - Wrocław, Wałbrzych, Legnica, Jelenia Góra i okolice.

Wielkopolskie - Poznań, Gniezno, Leszno i okolice.

Kujawsko-Pomorskie - Bydgoszcz, Toruń, Włocławek i okolice.

Pomorskie - Gdańsk, Gdynia, Rumia, Słupsk, Sopot, Elbląg i okolice.