Zwalczanie Pluskiew, Usuwanie pluskiew, Odpluskwianie

u JeDyskretnie dojeżdżamy do każdego klienta

Nieważne czy chcesz zamówić usługę do małego mieszkania czy do hotelu! Dyskretnie przyjeżdżamy do każdego! Poruszamy się nieoznakowanymi samochodami i w zwykłych ubraniach. Nasi eksperci sprawiają, że pluskwy znikają raz na zawsze. Telefonicznie zamów wizytę naszego specjalisty i odetchnij z ulgą, problem zniknie!

Dojazd gratis do każdej usługi

Ta wyjątkowa oferta dotyczy Twojego miasta! Nic nie zapłacisz za dojazd do Twojego miasta i wybranych miast ościennych. Jesteś wyjątkowym Klientem i na to zasługujesz. Skorzystaj z tej wspaniałej promocji! Zadzwoń i zamów zwalczanie pluskiew z promocyjnym dojazdem GRATIS!

Świadczymy usługi zwalczania pluskiew w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach, Częstochowie, Zabrzu i wszelkich innych miastach województw małopolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego i śląskiego. Błyskawiczny dojazd i usunięcie pluskiew.

Pisemna gwarancja odpluskwiania z polisą na 90 dni!*

Udzielamy gwarancji w formie polisy 90 dniowej – nie możemy wykluczyć, że pluskwy w tym czasie z niezależnego od nas powodu nie pojawią się u Ciebie ponownie, ale możemy Cię zapewnić, że jeśli tak się stanie do 90 dni od naszej wizyty, to usuniemy dla Ciebie pluskwy w tym czasie ZA DARMO!

Pełna dyskrecja

Specjaliści Dezynfeusza to profesjonaliści, którzy wyjątkowo dbają o dyskrecję. Spodziewaj się wizyty mężczyzny, który porusza się schludnym, nieoznakowanym samochodem. Jeśli będzie potrzebna odzież ochronna, to dopiero wewnątrz mieszkania specjalista ją założy. A potem, w zwykłym eleganckim stroju, jak gdyby nigdy nic opuści Twoje mieszkanie. Sąsiedzi o niczym się nie dowiedzą!

Najkrótsza kwarantanna – wstęp do pomieszczenia poddanego zabiegowi zwalczania pluskiew już po 2 godzinach!

Dzięki technologii, którą stosujemy oraz środkom nowoczesnej generacji nie trzeba opuszczać mieszkania czy domu, bo sam zabieg ograniczony jest najczęściej tylko do kilku pomieszczeń, do których można wrócić już po 2h! To bardzo wygodne i nowoczesne. Zapomnij o opuszczaniu mieszkania po odpluskwianiu na długi czas!

Czy to bezpieczne dla zdrowia?

Środki, które stosujemy są dostępne tylko dla firm z uprawnieniami. Dzięki temu są bardzo skuteczne i bezwzględne dla pluskiew. Ale Eksperci Dezynfeusza zadbają o bezpieczeństwo Twoje i Twojej rodziny i poinstruują Cię jak się zachować w trakcie zabiegu. Będziesz w 100% bezpieczny. Te same środki do odpluskwiania stosujemy w szpitalach, salach chorych, przedszkolach, a nawet żłobkach. Efekty są doskonałe! Zadzwoń już teraz, aby zająć najwygodniejszy dla siebie termin wykonania zabiegu – 732 081 245.

Szczegółowa wycena usuwania pluskiew

Przygotowaliśmy dla naszych nowych Klientów mnóstwo atrakcyjnych promocji i rabatów. Zadzwoń, a od ręki wycenimy dla Ciebie koszt odpluskwiania. Telefonicznie opowiemy Ci również o wszystkich aktualnych przecenach i nowościach. Nie przegap najlepszych promocji! Cena odpluskwiania jest zależna od kilku czynników. Zadzwoń teraz!

Lider na rynku

Dezynfeusz to ogólnopolska marka i lider na rynku usług DDD. Wybierając profesjonalne zwalczanie pluskiew przez ekspertów Dezynfeusza, postępujesz bezpiecznie i mądrze. Nasi specjaliści są odpowiednio przeszkoleni i posiadają wszelkie potrzebne uprawnienia. Oprócz tego zawsze otrzymasz dokładny protokół z wykonanej usługi oraz potwierdzenie zapłaty.

Jak pozbyć się pluskwy domowej? Odpluskwianie i usuwanie Pluskiew.

Próbujesz na własną rękę usunąć pluskwie w domu i niestety nie przynosi to korzyści? Pluskiew nadal pojawia się w twoim domu, mieszkaniu na łóżkach, w pokojach, na materacu, na dywanach? Naturalne i domowe sposoby na pluskwie nie zawsze przynoszą pożądane rezultaty. W takim wypadku warto się zastanowić czy nie zamówić profesjonalnej firmy która usunie pluskwie z twojego domu, pomierzeń czy mieszkania. Odpluskwianie jest wskazane jeśli pluskwie pojawią się w domu, mieszkaniu czy pomieszczeniu, ponieważ szybko się przemieszczają i mogą zająć znaczą część powierzchni domu lub mieszkania. I pamiętaj, zwalniacze pluskiew ozonem to nie jedyny sposób by pozbyć się pluskwy domowej. Zadzwoń do nas i poznaj skuteczne metody usuwania Pluskiew w twoim mieszkaniu czy domu.

Dla hoteli I innych firm również

Rozwiązaliśmy już problem pluskiew w tysiącach hoteli i szpitalach. Zabieg wykonujemy w taki sposób, aby nie zakłócić rytmu funkcjonowania Państwa firmy. Oczywiście wystawiamy fakturę VAT, zaświadczenia dla urzędów, SANEPIDu oraz protokoły wykonania usługi odpluskwiania! Zadzwoń już dzisiaj i zarezerwuj miejsce!

A co jeśli to nie pluskwy?

Dla nas to bez znaczenia. Usuwamy wszystkie szkodniki, a opracowana przez nas innowacyjna technologia jest skuteczna również w eliminacji niemal wszystkich robaków, jakie tylko mogą się pojawić w Twoim domu. Regularnie otrzymujemy sygnały, że również inne robaki takie jak np. mole czy pająki również zniknęły po naszej ostatniej wizycie zwalczającej pluskwy.

*Gwarancja z polisą jest udzielana Klientom indywidualnym i firmom, w lokalach w których nie występuje rotacja ludzi.

Zobacz też oddziały:

Zwalczanie Pluskiew Poznań,
Zwalczanie Pluskiew Wrocław,
Zwalczanie Pluskiew Kraków,
Zwalczanie Pluskiew Łódź.

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google
Media o nas
tvs
gosc-niedzielny
dziennik-wschodni
Nasi klienci
KIRCHHOFF-Automotive
miasto-katowice
muzeum-gliwice

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice