Dezynfekcja Kraków

Oferowane przez nas usługi dezynfekcyjne skupiają się na walce ze stanowiącymi zagrożenie dla zdrowia grzybami, wirusami oraz bakteriami.

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Dezynfekcja Kraków

Chcesz zdezynfekować swoje mieszkanie? A może planujesz odkażenie biura, sklepu, przychodni lub restauracji? W takim razie skontaktuj się z firmą Dezynfeusz, która oferuje profesjonalną dezynfekcję pojedynczych pomieszczeń, jak i całych budynków. Dzięki usłudze dezynfekcji wyeliminujesz z domu wszystkie wirusy, bakterie i grzyby, które mogłyby spowodować poważne choroby. Dezynfekcja, jaką przeprowadzą nasi eksperci, pozwoli Ci osiągnąć najwyższy, wręcz higieniczny, poziom czystości. Dlatego nie czekaj i już teraz zadzwoń do Dezynfeusza!

Na czym polega profesjonalna dezynfekcja pomieszczeń?

Dezynfekcja to nic innego, jak profesjonalne metody oczyszczania i odkażania wnętrz budynków. Dzięki fachowej dezynfekcji usuniesz z mieszkania chorobotwórcze zarazki, grzyby oraz ich przetrwalniki. Na dodatek dezynfekcja to doskonały sposób na zwalczenie uporczywych zapachów, których nie sposób zlikwidować innymi metodami. Dlatego do skorzystania z naszej usługi zachęcamy osoby, które borykają się z przykrym zapachem wilgoci, spalenizny, dymu papierosowego lub wonią zwierząt domowych.

Warto też wspomnieć, że dezynfekcja pozwala usunąć z domu wszelkie roztocza i inne alergeny. Dzięki specjalistycznym metodom oczyszczania i odkażania pomieszczeń zapomniesz o kichaniu, katarze, bólu gardła czy kaszlu!

Kiedy warto skorzystać z dezynfekcji w Krakowie?

Profesjonalne oczyszczanie i odkażanie pomieszczeń ma wszechstronne zastosowanie. Nasz wykwalifikowany zespół z Krakowa może Ci zaoferować różne usługi, w tym:

  • dezynfekcję po zalaniu,
  • dezynfekcję po pleśni,
  • dezynfekcję po chorym –również po zakażeniu koronawirusem Sars-CoV-2,
  • dezynfekcję po zmarłym,
  • dezynfekcję pokoi hotelowych,
  • dezynfekcję środków transportu,
  • dezynfekcję kontenerów do przewozu żywności.

Dzięki fachowej dezynfekcji osiągniesz najwyższy standard czystości, zapomniesz o przykrych zapachach i odkazisz swoje otoczenie z chorobotwórczych wirusów, bakterii, grzybów czy alergenów.

Do skorzystania z tej usługi zachęcamy wszystkich mieszkańców Krakowa i okolic – zarówno osoby prywatne, jak i przedsiębiorców. Dezynfekcja to bezpieczne rozwiązanie, dlatego można przeprowadzić ją w każdym miejscu, od mieszkań i domów, przez żłobki, szkoły, szpitale, aż po restauracje i zakłady produkcyjne.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.