Osuszanie po zalaniu Cieszyn

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie po zalaniu Cieszyn

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania. 

Zalane mieszkanie, dom lub biuro? Może nie padłeś ofiarą zalania ale wilgoci? Szukasz dobrego rozwiązania w przystępnej cenie? Postaw na Dezynfeusza! Firma, która profesjonalnie podchodzi do każdej sytuacji! Rozprawimy się z problemem w mig!

Na początek jednak kilka konkretnych informacji! Zalanie i wilgoć prowadzą do następnych konsekwencji związanych zarówno z konstrukcją budynku jak i bezpośrednio Was. Jak to jest możliwe? To proste! Zalane pomieszczenie lub długotrwała istniejąca w nim wilgoć prowadzą do osłabienia konstrukcji technicznej budynku, wytworzenia się grzyba i pleśni, a w ostateczności do osłabienia Twojej kondycji zdrowotnej! Warto więc szybko reagować by nie pozwolić do kolejnych następstw.

Kiedy mamy do czynienia z zalaniem oraz wilgocią:

  • przez złe warunki pogodowe, a mianowicie powódź lub żmudne, długotrwałe, ulewne deszcze;
  • usterki techniczne w domu lub lokalu bądź biurze, pęknięta rura, awaria kaloryfera, nieszczelny zawór;
  • mostki termiczne, miejsca, które zostały źle ocieplone i przez nie ucieka ciepło i gromadzi się wilgoć.

Nadszedł czas na kilka słów o Nas! Dezynfeusz firma działająca na terenie Polski już wiele lat. Dzięki temu okresowi mogliśmy nabyć spore doświadczenie i odpowiednio wyszkolić Nasz personel. Usuwamy wilgoć z różnych powierzchni, o różnej wielkości. Wykorzystujemy do tego najlepszy sprzęt w postaci osuszaczy. Dzięki temu możemy usunąć Twój problem nawet w 24 godziny od momentu zalania lub powstania wilgoci. Dzięki najlepszemu personelowi prowadzimy współprace na szczeblu prywatnym oraz na szczeblu biznesowym. Jesteśmy do Twojej dyspozycji dlatego nie zwlekaj!

Uwaga! Wychodzimy naprzeciw naszym klientom! W obecnej dobie pandemii koronawirusa, pracujemy w specjalistycznych ubraniach i za zachowaniem najwyższych środków ostrożności! Zazwyczaj nasze zespoły składają się z grup dwuosobowych! Ponadto po zakończeniu procesu osuszania przeprowadzamy ozonowanie, które dodatkowo likwiduje bakterie i wirusy znajdujące się w pomieszczeniu.

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200