Osuszanie po zalaniu Częstochowa

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie po zalaniu Częstochowa

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania.

Mieszkasz w województwie śląskim, a dokładnie w Częstochowie? Padłeś ofiarą żywioły wody, a mianowicie zalania lub też wilgoci? Chcesz, aby profesjonalna firma się tym zajęła? Dezynfeusz zna się na rzeczy i w mig pozbędzie się Twojego problemu! Wystarczy tylko, że nam zaufasz!

Poświęć nam jeszcze jedną małą chwilę! Zacznijmy od początku powstania problemu! Jak dochodzi do powstania naszych problemów? Otóż problem zalania lokalu bądź przekroczenie normy wilgoci prowadzi do sporych konsekwencji związanych ze stanem technicznym budynku, a głównie naszego zdrowia. Dlatego warto poświecić chwilę i mieć na uwadze kontrolę pomieszczeń, w których najwięcej przebywamy.

Warto dodać, żeby szybko reagować w przypadku gdy dochodzi do zalania czy też zawilgocenia pomieszczenia, aby minimalizować szkody i straty. 

Jak dochodzi do powyższych sytuacji? Głównym powodem wystąpienia zalania bądź zawilgocenia nie trzeba czekać i nie musi ich powodem być powódź z przyczyn, zła pogoda oraz ulewne deszcze. Dokładnie tak! Wystarczy jedna mała pęknięta rura nad naszym mieszkaniem/biurem i już problem wilgoci, a często nawet zalania  jest gotowy. Innym przypadkiem wystąpienia problemów z wilgocią są mostki termiczne, które prowadzą  w szybkim tempie do rozwoju grzyba i pleśni, zwłaszcza w domach jednorodzinnych.

Kim jesteśmy! Dezynfeusz to firma działająca na terenie Polski już od dobrych kilkunastu lat. Dzięki dużemu zapotrzebowaniu mogliśmy pozwolić sobie na poszerzeniu swoich siedzib. Działamy w wielu województwach i miastach. Dlatego dziś kierujemy swoją ofertę do każdego mieszkańca aglomeracji Częstochowy. Do każdej osoby, która potrzebuje profesjonalnej pomocy w osuszaniu. Zależy nam na każdym partnerze, dlatego swoją współpracę opieramy na równości. To znaczy, że współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym.

Jak działamy? Nasza praca opiera się na kilku podstawowych krokach. Przyjeżdżamy na miejsce, szacujemy wielkość faktycznego problemu, dobieramy rodzaj i ilość osuszaczy, przeprowadzamy osuszanie, kończymy podając cenę usługi. Stosujemy się do wytycznych standardów bezpieczeństwa!

UWAGA! W obecnych czasach trwania pandemii koronawirusa, pracujemy szczególnie bezpiecznie. Ograniczyliśmy zespoły do dwóch osób. Nasi fachowcy ubierają się i pracują w specjalistycznych ubraniach i z zachowaniem najwyższych standardów bezpieczeństwa i higieny pracy. Po zakończeniu usługi wykonujemy ozonowanie, które dodatkowo likwiduje bakterie i wirusy z otoczenia!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200