Osuszanie po zalaniu Nowy Sącz

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania budynków? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie po zalaniu Nowy Sącz

Uwaga, pomagamy w uzyskaniu ubezpieczenia, posiadamy kwalifikacje mykologiczne do rzetelnej oceny zalań i uzyskania nawet 100 % kwoty odszkodowania. 

Mieszkasz w Nowym Sączu? Posiadasz zalane mieszkanie, biuro, dom lub piwnicę? Dla firmy Dezynfeusz to żaden problem! W mgnieniu oka pomożemy usunąć wilgoci, gdyż posiadamy do tego odpowiedni sprzęt oraz wyszkoloną kadrę, która profesjonalnie podchodzi do zleconych jej zadań przez naszych klientów.

Przejdźmy do sedna sprawy! Problem zalania pomieszczenia takich jak mieszkania biura czy też piwnice oraz związane z nimi przekroczenia norm wilgoci prowadzą do poważnych konsekwencji związanych ze stanem technicznym lokalu jak również naszego zdrowia. Dlatego dobrze mieć na uwadze kontrolę owych pomieszczeń,  jaki i szybkie reagowanie w przypadku pojawienia się problemu związanych z zalaniem czy też zawilgoceniem pomieszczenia. 

W jakich sytuacjach dochodzi do takich problemów? Aby doszło do zalania bądź zawilgocenia nie trzeba czekać na zjawiska naturalne jakimi są powódź czy też spore, długotrwałe oraz ulewne deszcze. Wystarczy, że  pęknie rura nad naszym mieszkaniem lub biurem i problem wilgoci, a przede wszystkim zalania mamy gotowy. Innym powodem wystąpienia przyczyn związanych z wilgocią są mostki termiczne, które prowadzą w dużej mierze oraz szybkim tempie do rozwoju grzyba i pleśni na ścianach, zwłaszcza w domach jednorodzinnych. Dlatego nie zwlekaj z podjęciem decyzji! Za chwilę może być za późno!

Kilka słów o tym jak działamy! Otóż Dezynfeusz to firma z długoletnim doświadczeniem w tematyce osuszania pomieszczeń z wilgoci. Działamy i posiadamy siedziby na terenie całego kraju. Dziś jednak swoją ofertę kierujemy konkretnie do mieszkańców Nowego Sącza. W swoich szeregach posiadamy najlepszych fachowców oraz najlepiej wyszkolony personel do zadań specjalnych. Wszystkie zlecenia wykonujemy według najwyższych standardów, przyjeżdżamy przeprowadzamy oględziny jednocześnie dobieramy metodę naszej pracy oraz dokonujemy wyceny usługi. Dzięki specjalistycznym osuszaczom i najnowocześniejszym urządzeniom przeprowadzamy osuszenie zalanych lokali i całkowite usunięcie z nich wilgoci.  

Ważne! Wychodzimy naprzeciw naszym klientom! W obecnej dobie pandemii koronawirusa, pracujemy w specjalistycznych ubraniach, a także z zachowaniem najwyższych środków ostrożności! Nasze zespoły składają się z grup dwuosobowych! Ponadto po zakończeniu procesu osuszania przeprowadzamy ozonowanie, które dodatkowo likwiduje bakterie i wirusy znajdujące się w pomieszczeniu. Cenimy sobie Wasze zdrowie!

Pamiętaj!  Dezynfeusz to firma, której możesz zaufać! Pomożemy Ci szybko nawet w ciągu 24h od momentu zalania, usunąć całą wilgoć z pomieszczenia. Zawsze pracujemy zachowując procedury bezpieczeństwa. W zależności od wielkości problemu i rodzaju problemu dobieramy metodę i sposób osuszania. Tak by była najskuteczniejsza w jak najkrótszym czasie pracy.

Wybierz Dezynfeusza! Wybierz firmę z całkowitym zaangażowaniem i doświadczeniem. Wybierz zdrowie, a wraz z nim czyste oraz suche mieszkanie/biuro/dom!

Dezynfeusz! Współpracujemy z osobami prywatnymi oraz z firmami!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin

Call Now ButtonZadzwoń 514 583 200