Osuszanie pomieszczeń

Potrzebujesz szybkiego i skutecznego osuszania pomieszczeń? Zadzwoń:
514 583 200 - Zadzwoń teraz!

Osuszanie kondensacyjne ścian, pomieszczeń i domów.

Skuteczne osuszanie kondensacyjne pomieszczeń, ścian i budynków

Jednym z bardziej skutecznych sposobów osuszania pomieszczeń i piwnic jest osuszanie kondensacyjne. Wykorzystuje ono zasady kondensacji, czyli wykraplania wilgoci przy pomocy elektronicznych osuszaczy powietrza. Metoda ta nie ogranicza obiegu powietrza wewnątrz osuszanego pomieszczenia. Innym rodzajem jest usuwanie z niej tak zwanej wilgoci kapilarnej, z którą najczęściej można się spotkać w starym budownictwie. Najbardziej skuteczną i całkowicie nieinwazyjną metodą jest zastosowanie elektroosmozy. Jest to bezprzewodowe urządzenie, które działa poprzez odwrócenie procesu kapilarnego zawilgocenia ścian, wpychając wodę do ziemi. Jego stosowanie nie wymaga remontu, nawiercania, czy też stosowania innych inwazyjnych zabiegów. Czas działania dobierany jest indywidualnie, w zależności od grubości ściany oraz wielu innych czynników. Jeśli szukasz profesjonalistów, wykonujących usługę elektroosmozy, zaufaj firmie Dezynfeusz. Skutecznie zajmujemy się osuszaniem pomieszczeń domowych, oraz użytkowych, jak również ich zabezpieczaniem przed ponownym zawilgoceniem. Solidne fundamenty naszej firmy to profesjonalny i nowoczesny sprzęt oraz doświadczeni pracownicy. Nie są to tylko „panowie od trudnych wyzwań”, ale osoby z kilkunastoletnim doświadczeniem i imponującymi kompetencjami zawodowymi.

Powstawanie wilgoci na ścianach, w budynkach czy mieszkaniu.

Efektem niewłaściwego obiegu powietrza i wilgoci jest jej osiadanie na ścianach oraz meblach. Niejednokrotnie wraz z fruwającym kurzem, oraz cząsteczkami tłuszczu, które wędrują z kuchni po całym mieszkaniu. Jeśli wentylacja nie nadąża z ich wydalaniem, w niedługim czasie proces ten spowoduje zawilgocenie pomieszczenia a w konsekwencji powstawanie grzyba. Zjawisku temu sprzyjają dodatkowo ściany zewnętrzne – mniej zawilgocone są mieszkania, które znajdują się pomiędzy innymi i nie mają kontaktu z zewnętrzną częścią budynku. Problem dotyczy nieraz niskich kondygnacji, zwłaszcza parteru, który może chłonąć wilgoć przy braku dostatecznej izolacji piwnicy. Warto również sprawdzić, na ile szczelne są ściany zewnętrzne budynku. Miejscowe osuszanie ściany lub całego pomieszczenia nie jest rozwiązaniem na dłuższą metę, przyczyni się tylko do podwyższenia rachunków za prąd.

Osuszanie kondensacyjne ścian i pomieszczeń.

Dlaczego osuszanie pomieszczeń jest takie ważne? Jeśli zauważyłeś na swoich ścianach lub meblach niewielkie krople rosy oznacza to, że Twoje mieszkanie ma problem z nadmiarem wilgoci. Czasem wynika to z jego położenia – statystycznie mieszkania, zwrócone w stronę północno – zachodnią gorzej radzą sobie z właściwą cyrkulacją powietrza. W niektórych przypadkach wystarczą drobne przeróbki, na przykład zainwestowanie w dobry system wentylacyjny. Błędem wielu mieszkań jest niewłaściwe użytkowanie już istniejącej wentylacji, poprzez podpięcie do niej okapu kuchennego. Podczas jego pracy mogą tworzyć się tak zwane ciągi wsteczne powietrza, z kolei kiedy sprzęt jest wyłączony, blokuje normalną cyrkulację powietrza, którego jednym z głównych składników jest wilgoć. Idealnym rozwiązaniem byłoby podłączenie wyciągu do oddzielnego kanału wentylacyjnego, ale nie jest to proste, kiedy mamy już gotowe wszystkie instalacje. Najlepiej takich rozwiązań szukać przy pracach wykończeniowych w nowym budownictwie. Usługa osuszania  kondensacyjnego poleca jest wszystkim tym którzy chcą pozbyć wilgoci w domu lub innym pomieszczeniu. Osuszanie kondensacyjne wykonujemy przy użyciu specjalistycznych urządzeń i wykwalifikowanego zespołu. Zamów usługę osuszania kondensacyjnego już dziś. 

Bezinwazyjne osuszanie ścian, fundamentów, mieszkań i domów.

Jeśli masz problem w wilgocią w domu, mieszkaniu czy piwnicy i szukasz informacji na temat dostępnych metod usunięcia wilgoci to z pewnością osuszanie ścian metodą iniekcji krystalicznej, elektroosmozy jest ci mało znana. Bardzo dużo osób ma problem z wilgocią po zalaniu, tynkowaniu, zimie. Metody osuszania wykorzystane przez naszą firmę, są sprawdzone i skuteczne. Dzięki wiedzy i doświadczeniu, jesteśmy wstanie osuszyć dane pomieszczenie, dom, mieszkanie, piwnicę na tyle skutecznie by problem zniknął na zawsze. Osuszanie ścian to nasza specjalizacja, dlatego jeśli masz problem z wilgocią zadzwoń do nas!

Ile kosztuje osuszanie ściany, domu czy mieszkania?

Koszty i ceny osuszania pomieszczenia czy domu są zależne od wielu czynników. Nasza firma najpierw bada przyczynę powstawania wilgoci, następnie dokonujemy oględzin problemu i przygotowujemy konkretny plan działania tak by problem wyeliminować i zabezpieczyć wszystko tak by wilgoć zniknęła na zawsze. Cena osuszania ściany, sufitu, piwnicy również, zależy od wielu czynników, dlatego by poznać dokładną cenę usługi osuszania, prosimy o bezpośredni kontakt.

Osuszanie ścian, domów, budynków po zalaniu w mieście Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz

 Masz problem z wilgocią, grzybem czy nieprzyjemnym zapachem ? Zamów firmę Dezynfeusz która skutecznie i szybko usunie problem i osuszy twoje mieszkanie, dom czy dane pomieszczenie. Usługę elektroosmozy świadczymy na terytorium całego kraju, niezależnie czy mieszkasz w takim mieście jak Kraków, Poznań, Łódź, Wrocław, Gdańsk, Szczecin, Bydgoszcz nasi wykwalifikowani specjaliści dojadą do Ciebie i dokonają ouszenia pomieszczenia lub całego domu. 

Świadczymy usługi osuszania ścian i pomieszczeń w Krakowie, Poznaniu, Łodzi, Wrocławiu, Gdańsku, Szczecinie, Bydgoszczy, Katowicach, Sosnowcu, Gliwicach, Częstochowie, Zabrzu i wszelkich innych miastach województw małopolskiego, wielkopolskiego, łódzkiego, dolnośląskiego i śląskiego.

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

Co Nas wyróżnia?

Dyskrecja

Skuteczność 

Bezpieczeństwo

Szybkość

 

Oszczędność

Kultura

 

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Kraków, Gdańsk, Poznań, Wrocław, Łódź, Katowice, Szczecin