Ozonowanie Łódź

Idealny sposób na bakterie, grzyby, wirusy i brzydkie zapachy

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Ozonowanie Łódź

Dbasz o zdrowie swoich najbliższych? Wobec tego zdecyduj się na ozonowanie mieszkania w Łodzi – to najskuteczniejsza metoda dezynfekcji pomieszczeń i całych budynków, która pozwoli Tobie cieszyć się zdrowym, czystym i odkażonym powietrzem. Ozonowanie to prosty zabieg, który można przeprowadzić w każdym miejscu, np. w: mieszkaniu, przedszkolu, szpitalu, przychodni, hotelu, restauracji, magazynie czy biurze. Co więcej, ozonowanie to doskonały sposób na odkażenie auta lub kontenerów do transportu żywności! Chcesz skorzystać z takiej usługi? W takim razie już teraz zadzwoń do specjalistów od ozonowania – firmy Dezynfeusz.

Na czym polega ozonowanie?

Ozonowanie to szybka i bardzo skuteczna metoda odkażania i oczyszczania pomieszczeń. Dzięki dezynfekcji z użyciem ozonu wyeliminujesz z wnętrza domu szkodliwe mikroorganizmy, a przy okazji pozbędziesz się uciążliwych zapachów. Do zabiegu ozonowania wykorzystuje się ozon, a właściwie jego generatory – to specjalistyczne urządzenia, które wytwarzają gaz za pomocą sztucznych promieni UV i wyładowań atmosferycznych. Następnie generatory rozpylają ozon w odkażanym pomieszczeniu, a ten łączy się z cząsteczkami bakterii, wirusów i innych drobnoustrojów, skutecznie je unicestwiając.

Ozon to wyjątkowo silny środek dezynfekujący, dlatego możesz być pewny, że z jego pomocą pozbędziesz się roztoczy i innych alergenów, bakterii, wirusów, pleśni i grzybów. Co więcej, ozonowanie to efektywny sposób na brzydkie zapachy – będące skutkiem zalania, pożaru, palenia papierosów czy posiadania zwierząt domowych.

Profesjonalne ozonowanie w Łodzi

Chcesz pozbyć się kłopotliwych zapachów? A może właśnie przechorowałeś koronawirusa i chcesz odkazić mieszkanie? Wobec tego ozonowanie to usługa dla Ciebie! Dzięki dezynfekcji z użyciem tego gazu Twoje otoczenie będzie wolne od wszelkich mikroorganizmów i nieprzyjemnych zapachów. Zyskaj higieniczną czystość i jeszcze dziś umów się na ozonowanie w Łodzi – nasz zespół ma ogromne doświadczenie w dezynfekowaniu pomieszczeń, dlatego możesz nam zaufać.

Pracujemy w mieszkaniach, domach, zakładach produkcyjnych, szkołach i przedszkolach, szpitalach oraz restauracjach na terenie całej Łodzi. Zadzwoń, a przyjedziemy również do Ciebie.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.