Ozonowanie Poznań

Idealny sposób na bakterie, grzyby, wirusy i brzydkie zapachy

Ogólnopolska sieć zaufanych specjalistów z DDD!

Posiadamy wszelkie uprawnienia i doświadczenie niezbędne do skutecznego przeprowadzenia usług, na które jako jedyni dajemy gwarancję!

Najczęściej polecane usługi w kraju!

Naszym specjalistom zaufały setki firm i tysiące Klientów indywidualnych. Nie zawiedliśmy nikogo!

Ozonowanie Poznań

Dbasz o porządek w swoim domu? W takim razie musisz wiedzieć, że nawet najlepsze środki czystości i regularne sprzątanie to za mało, aby usunąć z pomieszczeń szkodliwe mikroorganizmy. Jednym skutecznym sposobem na eliminację alergenów, pleśni, grzybów oraz chorobotwórczych wirusów i bakterii jest ozonowanie, które w Poznaniu przeprowadza firma Dezynfeusz. Dzięki dezynfekcji ozonem zlikwidujesz groźne drobnoustroje, a także pozbędziesz się przykrych i uciążliwych zapachów oraz osiągniesz najwyższy poziom czystości.

Dlaczego polecamy dezynfekcję ozonem?

Wedle obecnej wiedzy ozon jest najsilniejszym i jednym z najskuteczniejszych środków dezynfekujących. Ozon posiada silnie działanie dezynfekujące (pięćdziesięciokrotnie przewyższające aktywność chloru), dzięki czemu doskonale radzi sobie z roztoczami i innymi alergenami, bakteriami, pleśnią, wirusami, grzybami. Co więcej, dzięki dezynfekcji z zastosowaniem ozonu skutecznie wyeliminujesz nawet najbardziej uciążliwe zapachy, powstałe na skutek pożaru, zalania mieszkania, palenia papierosów czy przebywania w mieszkaniu zwierząt domowych.

Ozonowanie to bezpieczna metoda oczyszczania i odkażania pomieszczeń, dlatego znajduje szerokie zastosowanie w placówkach medycznych, szkołach i przedszkolach, przemyśle, a także prywatnych mieszkaniach. Z pomocą ozonu możesz nawet zdezynfekować klimatyzację w swoim samochodzie!

Jak wygląda proces ozonowania?

Ozonowanie to szybka i efektywna metoda eliminacji mikroorganizmów oraz nieprzyjemnych zapachów. Dezynfekcję ozonem przeprowadza się przy użyciu specjalnych generatorów, które wytwarzają gaz za pomocą sztucznych promieni UV i wyładowań atmosferycznych. Rozpylony ozon rozchodzi się po pomieszczeniu, docierając do wszystkich, nawet najtrudniej dostępnych zakamarków. Możesz być pewny, że po dezynfekcji z użyciem tego środka Twój dom będzie higienicznie czysty, bezpieczny i wolny od wszystkich szkodliwych drobnoustrojów.

Umów się na ozonowanie w Poznaniu – skontaktuj się z naszą firmą, a już wkrótce będziesz się cieszyć czystym, świeżym i bezpiecznym powietrzem w swoim najbliższym otoczeniu.

Dane kontaktowe

514 583 200 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Jesteśmy ogólnopolską firmą, która ma swoje oddziały w wielu miastach kraju. Dlatego niezależnie od Twojego położenia przyjedziemy, aby Ci pomóc! Sprawdź, gdzie znajduje się najbliższy Ci oddział i zadzwoń!

Dezynfeusz - natychmiastowe działanie i potwierdzona skuteczność!

Świadczymy usługi w całej Polsce, m.in. w tych miastach i okolicach:

Katowice, Częstochowa, Sosnowiec, Gliwice, Zabrze, Bielsko-Biała, Bytom, Ruda Śląska, Rybnik, Tychy, Dąbrowa Górnicza, Chorzów, Jaworzno, Jastrzębie-Zdrój, Mysłowice, Siemianowice Śląskie, Żory, Tarnowskie Góry, Będzin, Piekary Śląskie, Racibórz, Świętochłowice, Zawiercie, Wodzisław Śląski, Mikołów, Knurów, Cieszyn, Czechowice-Dziedzice, Myszków, Żywiec, Czerwionka-Leszczyny, Pszczyna, Lubliniec, Łaziska Górne, Rydułtowy, Kłobuck, Czeladź, Skoczów, Orzesze, Bieruń, Pyskowice, Radlin, Radzionków, Lędziny, Ustroń, Pszów, Wisła, Blachownia, Wojkowice, Poręba, Imielin, Kalety, Sławków, Łazy, Koniecpol, Siewierz, Szczekociny, Koziegłowy, Kraków, Tarnów, Nowy Sącz, Oświęcim, Chrzanów, Olkusz, Nowy Targ, Bochnia, Gorlice, Zakopane, Skawina, Wieliczka, Andrychów, Trzebinia, Wadowice, Kęty, Myślenice, Libiąż, Brzesko, Limanowa, Rabka-Zdrój, Miechów, Brzeszcze, Wolbrom, Krzepice, Opole, Kędzierzyn-Koźle, Nysa, Brzeg, Kluczbork, Prudnik, Strzelce Opolskie, Krapkowice, Namysłów, Głuchołazy, Głubczyce, Zdzieszowice, Olesno, Ozimek, Grodków, Wrocław, Oława, Poznań, Łódź.