Skuteczne zwalczanie kołatków Bielsko Biała

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Bielsko Biała

Mieszkańcu Bielsko Białej szukasz dobrego, a zarazem przystępnego rozwiązania likwidacji domowych szkodników? Chcesz dowiedzieć się co dokładnie sieje spustoszenie? Nie musisz dłużej szukać! Trafiłeś na odpowiednią stronę! Jesteśmy firmą, która specjalizuje się w likwidacji wszelkich szkodników w domu, zwłaszcza jeżeli chodzi o szkodniki drewna! Dlatego jeżeli masz problem i nie wiesz jak sobie x nim poradzić po prostu się z nami skontaktuj – jesteśmy do Twojej dyspozycji o każdej porze!

Zacznijmy jednak od początku, żeby zrozumieć jak pracujemy powinieneś znać szkodnika, który zaatakował Twoje cenne przedmioty. Dlatego też przedstawimy Ci opis tego szkodnika, a następnie opiszemy kilka informacji na nasz temat.

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego  jeżeli masz z nim do czynienia to zacznij działać jak najprędzej – tutaj czas odgrywa ważną rolę. Im szybciej zareagujesz Ty – tym mniejsze szkody zdąży wyrządzić kołatka!

Dezynfeusz to firma specjalizująca się w skutecznej likwidacji kołatek oraz innych szkodników, które atakują Wasze domy/biura/budynki/konstrukcje. Od dziś jesteśmy dostępni w Twoim mieście czyli Bielsku Białej, a także w całym województwie śląskim oraz na terenie województwa małopolski. Na swoim koncie mamy tysiące uratowanych konstrukcji i dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy dbają o swoje kwalifikacje oraz satysfakcje klientów. Pracują na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią za pomocą fumigacji usunąć nawet głęboko umiejscowionego szkodnika! Dojeżdżamy do swoich klientów gratis bez wyjątku czy mieszkają oni w centrum czy na obrzeżach miasta. Zawsze dbamy o dobro naszego klienta oraz jego satysfakcję z naszych usług.

Pamiętaj! Kołatki niszczą drewniane konstrukcje powodując, że przedmioty są aż cztery razy bardziej łatwopalne! Ochroń siebie i bliskich!

Na koniec w skrócie nasze najważniejsze atuty, tak aby zachęcić Cię do współpracy oraz abyś nam zaufał:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Wybierając Dezynfeusza stawiasz na profesjonalizm, skuteczność oraz gwarancję jakości wykonywanych usług. Wybierając Dezynfeusza wybierasz pewność i bezpieczeństwo!

Zadzwoń! Wolne terminy czekają jeden z nich może być Twój! Nasi fachowcy czekają, aby Ci pomóc!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice