Skuteczne zwalczanie kołatków Bieruń

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Bieruń

Dzisiejszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców Bierunia w województwie śląskim. Jeżeli jesteś jednym z owych mieszkańców i masz problem ze szkodnikiem drewna nie czekaj – koniecznie się skontaktuj się z Nami! Potrafimy rozwiązać każdy problem nawet ten największy. Charakterystyczne ślady mączka drzewna oraz uporczywy dźwięk to cechy kołatki! Masz z nią problem nie czekaj, ona potrafi szybko zasiać spustoszenie w cenny drewnianych przedmiotach.

Zacznijmy jednak od początku kim jest kołatka, a następnie kim jesteśmy My czyli Dezynfeusz!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to zdecydowanie KOŁATKA. Zgadza się te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Jak widzisz kołatka to groźny szkodnik, jeżeli napotkałeś go na swojej drodze nie czekaj – dzwoń po specjalistów!

Nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Dbamy o wizerunek klienta oraz swój, dlatego zawsze działamy od początku do końca z pełnym zaangażowaniem.

Zapamiętaj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie śląskim, a także w województwie małopolskim. Masz problem nie czekaj zadzwoń! W przypadku kołatek czas gra na Twoją niekorzyść, jednak to tylko od Ciebie zależy jaki będzie finał tej sytuacji!

Na koniec jeszcze raz w skrócie kilka naszych najważniejszych cech, które są wizytówką naszej firmy oraz które nasi klienci sobie cenią:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Już dziś możesz to zmienić stawiając na profesjonalizm!

Zadzwoń i umów wizytę! Z Dezynfeuszem szybko odzyskasz spokój, a dodatkowo satysfakcję masz gwarantowaną! Zajmiemy się Twoim problemem w mgnieniu oka!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice