Skuteczne zwalczanie kołatków Bochnia

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Bochnia

Mieszkańcu Bochni masz problem ze szkodnikiem o nazwie Kołatka? Ciągle znajdujesz mączkę i słyszysz charakterystyczny uciążliwy hałas w obrębie drewnianych konstrukcji? Nie czekaj! Przekaż likwidację tego intruza specjalistom gdyż tylko specjalistyczne środki są w stanie usunąć tego szkodnika!

Na początku kilka słów o samym szkodniku gdyż warto wiedzieć z kim ma się do czynienia, a następnie o nas, specjalistach w dziedzinie likwidacji szkodników domowych!

Jak już było wspomniane tytułem wstępu charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew iglastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków.

Dezynfeusz to firma specjalizująca się w skutecznej likwidacji kołatek oraz innych szkodników, które atakują Wasze domy/biura/budynki/konstrukcje. Od dziś jesteśmy dostępni w Bochni, a także w całym województwie małopolski oraz województwa śląskiego. Na swoim koncie mamy tysiące uratowanych konstrukcji i dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy dbają o swoje kwalifikacje oraz satysfakcje klientów. Pracują na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią za pomocą fumigacji usunąć nawet głęboko umiejscowionego szkodnika!

Pamiętaj! Kołatki niszczą drewniane konstrukcje powodując, że przedmioty są aż cztery razy bardziej łatwopalne!

Na koniec kilka naszych najważniejszych cech, które każdy z naszych klientów powinien znać:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Nie czekaj w przypadku kołatki to czas gra główną rolę! Im szybciej na nas postawisz, tym mniejsze będą szkody!

Zadzwoń! Z Dezynfeuszem satysfakcja gwarantowana!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice