Skuteczne zwalczanie kołatków Brzesko

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Brzesko

Twoim problemem są szkodniki drewna? W ostatnim czasie ciągle słyszysz charakterystyczny dźwięk oraz wszędzie jest wszechobecna mączka drzewna? Już brakuje Ci sił do walki ze szkodnikiem? Nie załamuj się jest wyjście z obecnej sytuacji, a jest nią Dezynfeusz! Czyli grupa specjalistów, którzy na likwidacji szkodników zna się ja nikt inny. Dodatkowo jesteśmy dostępni na terenie całego Brzeska! Nie czekaj – zadzwoń!

Poznaj bliżej szkodnika, który sieje spustoszenie w Twoich czterech ścianach, a następnie kilka informacji na temat naszej firmie.

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Dokładnie tak te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nimi do czynienia, nie czekaj skontaktuj się z nami i pozwól wkroczyć do działania Nam – Dezynfeusz.

Jak już wiesz nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie małopolskim oraz śląskim, dlatego dotrzemy do Ciebie bez żadnych problemów. Masz problem nie zwlekaj zadzwoń! Czas gra na Twoją niekorzyść!

Jeszcze raz krótko kilka naszych najważniejszych cech, które każdy powinien znać, a które stanowią podstawę działania naszej firmy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Nie pozwól aby Twój życiowy dobytek został utracony przez jednego szkodnika!

Zadzwoń, umów wizytę! Z Dezynfeuszem szybko odzyskasz spokój, a dodatkowo satysfakcję masz gwarantowaną!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice