Skuteczne zwalczanie kołatków Bukowo

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Bukowo

Jesteś mieszkańcem Bukowa? Dobrze się składa, gdyż dzisiejszą ofertę kierujemy właśnie do wszystkich mieszkańców tego miasta w w województwie małopolskim. Jeżeli Twoim ostatnim problem jest wszechobecna mączka drzewna wokół drewnianych konstrukcji, dodatkowo towarzyszy temu dziwny dźwięk? Nie zwlekaj prawdopodobnie masz do czynienia z groźnym szkodnikiem, który nosi nazwę Kołatek! Skontaktuj się z specjalistą, aby się nim zajął nim będzie rzeczywiście za późno.

Na początek kilka informacji na temat samego szkodnika, a później króciutko na nasz temat – czyli kim jest Dezynfeusz.

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Dokładnie tak te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nimi do czynienia, nie czekaj, nie działaj na własną rękę, po prostu skontaktuj się z nami i pozwól wkroczyć do działania Nam.

Jak już wiesz nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Cenimy sobie dobre imię wśród swoich klientów, dlatego zawsze dbamy o najdrobniejszy szczegół.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Dlatego od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie małopolskim oraz śląskim. Dotrzemy do Ciebie bez najmniejszego problemu! Masz problem nie zwlekaj zadzwoń! W przypadku kołatek to właśnie czas gra na Twoją największą niekorzyść!

Na koniec jeszcze raz kilka naszych najważniejszych cech, które przyciągają uwagę każdego klienta:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Zacznij ochronę swoich bliskich i siebie od ochrony swoich przedmiotów!

Zadzwoń, umów się na wizytę na pewno nie będziesz żałować! Z Dezynfeuszem szybko odzyskasz spokój, a dodatkowo gwarantujemy Twoją satysfakcję na każdej płaszczyźnie współpracy z nami!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice