Skuteczne zwalczanie kołatków Dąbrowa Tarnowska

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Dąbrowa Tarnowska

Twoje drewniane przedmioty, a nawet całe konstrukcje atakowane są przez jakiegoś szkodnika? Masz problem z określeniem co to może być? Jedynym charakterystycznym śladem, który znajdujesz to mączka drzewna oraz uporczywy dźwięk w pobliżu tych konstrukcji? Chciałbyś się pozbyć intruza jednak nie chcesz pozbywać się drogocennych przedmiotów? Dobrze się składa nasza firma specjalizuje się w skutecznym usuwaniu szkodników z drewnianych konstrukcji. Ty cieszysz się swoimi przedmiotami, a my zyskujemy Twoją satysfakcję.

Niniejszą ofertę kierujemy do mieszkańców Dąbrowy Tarnowskiej oraz całego województwa małopolskiego!

Żeby zrozumieć jak pracujemy powinieneś znać szkodnika, który zaatakował Twoje cenne przedmioty. Dlatego też od niego zaczniemy, a następnie przedstawimy Ci kilka informacji na nasz temat.

Jak już było wspomniane tytułem wstępu charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Masz z nim do czynienia nie czekaj, zacznij działać już dziś!

Dezynfeusz to firma specjalizująca się w skutecznej likwidacji kołatek oraz innych szkodników, które atakują Wasze domy/biura/budynki/konstrukcje. Od dziś jesteśmy dostępni w Dąbrowie Tarnowskiej, a także w całym województwie małopolski oraz na terenie województwa śląskiego. Na swoim koncie mamy tysiące uratowanych konstrukcji i dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy dbają o swoje kwalifikacje oraz satysfakcje klientów. Pracują na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią za pomocą fumigacji usunąć nawet głęboko umiejscowionego szkodnika! Dojeżdżamy do swoich klientów gratis bez wyjątku czy mieszkają oni w centrum czy na obrzeżach miasta.

Pamiętaj! Kołatki niszczą drewniane konstrukcje powodując, że przedmioty są aż cztery razy bardziej łatwopalne!

Na koniec w skrócie nasze najwazniejsze atuty naszej pracy, tak aby zachęcić Cię do współpracy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Wybierając Dezynfeusza wybierasz profesjonalizm, skuteczność oraz gwarancję jakości wykonywanych usług. Wybierając Dezynfeusza wybierasz pewność i bezpieczeństwo!

Zadzwoń! Wolne terminy czekają jeden z nich może być Twój!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice