Skuteczne zwalczanie kołatków Kęty

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Kęty

Niniejsza oferta skierowana jest do wszystkich mieszkańców województwa małopolskiego, a przede wszystkim do wszystkim mieszkańców Kęt. Dlatego jeżeli masz problem ze szkodnikiem od drewna, który sieje właśnie spustoszenie w Twoich czterech ścianach to koniecznie powinieneś się z nami skontaktować. Charakterystyczna mączka i ciągle towarzyszący temu dziwny dźwięk to oznaka, że masz w domu Kołatki. Pozbądź się ich nim będzie stosunkowo za późno!

Zacznijmy od przedstawienia intruza czyli Kołatki, a następnie przedstawimy kilka informacji na temat naszej firmy i tego jak działamy. No to zaczynamy!

Wspomniana na wstępie charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Dokładnie tak te osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych, aby skutecznie zlikwidować tego szkodnika trzeba użyć specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego kontakt z fachowcem jest tak bardzo wskazany! Ochroń siebie i swoich bliskich!

Nasza firma nosi nawę Dezynfeusz. Działamy i posiadamy siedziby w całej Polsce. Dziś jednak skupiamy swoją ofertę do mieszkańców miejscowości Kęty. Jesteśmy tutaj dostępni bez względu na to czy mieszkasz na obrzeżach czy też w centrum dotrzemy wszędzie! W naszych szeregach pracują tylko i wyłącznie najlepsi specjaliści w swoje dziedzinie. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią zlikwidować nawet głęboko umiejscowionego kołatka za pomocą fumigacji! Przyjeżdżając na zlecenie pracujemy na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach! Jesteśmy dostępni w całym województwie małopolski oraz śląska! Naszą dewizą jest skuteczna likwidacja szkodnika po jak najmniejszej linii oporu oraz satysfakcja każdego klienta.

Poniżej kilka naszych najważniejszych cech w skrócie:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatek to podstępny intruz szkody, które wyrządza powodują, że Twoje przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej, a to niesie za sobą kolejne niebezpieczeństwa! Nie czekaj podejmij decyzję już dziś!

Mieszkasz w Kętach po prostu zadzwoń i umów się na wizytę z fachowcami! Z Dezynfeuszem satysfakcja gwarantowana!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice