Skuteczne zwalczanie kołatków Krzeszowice

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Krzeszowice

Potrzebujesz pomocy? Masz już dość panoszącej się po całym domu wszechobecnej mączki drzewnej oraz uporczywego hałasu? Wiesz, ze to jakiś szkodnik, ale nie możesz dać sobie z nim rady? Nie załamuj się – Dezynfeusz podąża do Ciebie z pomocą! Nasi fachowcy codziennie usuwają tysiące domowych szkodników. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Zlikwidują szkodnika, a Tobie dadzą upragniony spokój i ciszę! 

Jednak, aby to wszystko nastąpiło zapoznaj się z nasza ofertą, poznaj szkodnika, który sieje spustoszenie, a następnie przedstawimy kilka informacji na nasz temat. No to zaczynamy!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Dokładnie tak te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nimi do czynienia, nie czekaj skontaktuj się z nami i pozwól wkroczyć Nam do działania. Szkodnik zniknie w mgnieniu oka.

Jak już wiesz nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Po naszej pracy jedyną rzeczą, którą zauważysz to brak szkodnika reszta zostanie bez zmian!

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie małopolskim oraz śląskim. Masz problem nie zwlekaj zadzwoń! Wolne terminy czekają jedne z nich może być właśnie Twój! Pozbądź się intruza raz na zawsze wybierając Dezynfeusza!

Teraz jeszcze raz w skrócie kilka naszych cennych atutów, które przyciągają uwagę każdego klienta:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Nie zwlekaj – zacznij działać już dziś!

Zadzwoń i umów się na wizytę! Z Dezynfeuszem odzyskasz upragniony spokój oraz ochronisz siebie i swoich bliskich!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice