Skuteczne zwalczanie kołatków Mikołów

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Mikołów

Mieszkańcu Mikołowa czy zastanawia Cię wszechobecna mączka drzewna oraz dziwny dźwięk, które towarzyszą Ci przy drewnianych przedmiotach? To znak, że masz w domu intruza, który powoli sieje spustoszenie w Twoich drewnianych konstrukcjach oraz przedmiotach. To sygnał dla Ciebie, że powinieneś się tym zająć i skontaktować z fachowcami, którzy przy użyciu odpowiedniego sprzętu zajmą się całą sprawą. Na początku przybliżymy sprawę samego szkodnika czyli kołatki, a następnie poznasz więcej informacji na nasz temat i naszej pracy. Zostań z nami, a na pewno nie będziesz żałować!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Zgadza się te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego oferujemy właśnie Tobie nasze usługi. Zlikwidujemy problem, a Ty będziesz mógł znowu cieszyć się spokojem oraz porządkiem w domowym zaciszu.

Nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! W swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Dbamy o wizerunek klienta oraz swój, dlatego zawsze działamy od początku do końca z pełnym zaangażowaniem. Na naszej stronie znajdziesz opinie na nasz temat jak również film, na którym pokazujemy naszą pracę.

Pamiętaj! Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie śląskim, a także w województwie małopolskim. Masz problem nie czekaj zadzwoń! W przypadku kołatek czas gra na Twoją niekorzyść! To w twoich rękach leży podjęcie decyzji. Im szybciej ją podejmiesz tym mniejszą szansę ma kołatek na rozprzestrzenianie się.

Na koniec jeszcze raz w skrócie kilka naszych najważniejszych cech, które są wizytówką naszej firmy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Zadbaj o swoją przyszłość już dziś, zadbaj o swoje domowe zacisze!

Zadzwoń, skontaktuj się z nami! Nasi pracownicy czekają, aby Ci pomóc oraz aby rozwiać Twoją wszelkie wątpliwości! Jesteśmy tutaj dla Ciebie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice