Skuteczne zwalczanie kołatków Myślenice

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Myślenice

Jesteś jedną z tych osób, które mają problem ze szkodnikiem, który się zadomowił w Twoich czterech ścianach i teraz sieje spustoszenie w drewnianych konstrukcjach? Od jakiegoś czasu w obrębie drewnianych przedmiotów znajdujesz mączkę drzewną oraz słychać dziwny dźwięk? Nie jesteś pewny co to za szkodnik, jednak nie chcesz z nim walczyć sam? Wolisz, aby całą sprawa zajął się fachowiec? Dobrze się składa firma Dezynfeusz kieruje dziś swoją ofertę skutecznej likwidacji szkodników drewna w Twoim mieście. Tak dokładnie jesteśmy dostępni na terenie całych Myślenic, dlatego nie zwlekaj – zadzwoń!

Na początku poznaj tego intruza, który sieje spustoszenie właśnie u Ciebie, a następnie poznaj kilka informacji na temat naszej firmy i tego jak działamy. No to zaczynamy!

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to KOŁATKA. Dokładnie tak te małe, tajemnicze osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne, a czasem sentymentalne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Chroniąc przedmioty, likwidując kołatki – chronisz siebie! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nimi do czynienia, nie czekaj skontaktuj się z nami i pozwól wkroczyć do działania Nam – Dezynfeusz.

Jak już wiesz nazywamy się Dezynfeusz. Jesteśmy firmą, która od lat specjalizuje się w skutecznej likwidacji szkodników domowych między innymi likwidacją kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych potrafią zlikwidować nawet głęboko zadomowionego szkodnika za pomocą fumigacji! Nasi fachowcy w swojej pracy wykorzystują tylko i wyłącznie najlepszej jakości sprzęt oraz najbezpieczniejsze środki i preparaty. Wszystko jest 100% bezpieczne zarówno dla Ciebie, Twojego zdrowia oraz Twoich cennych przedmiotów. Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów gratis, a swoją współpracę opieramy zarówno na kliencie indywidualnym oraz biznesowym. Dla nas liczy się skuteczna likwidacja szkodnika oraz zadowoleni klienci, którzy są wizytówką naszej firmy.

Jesteśmy do Twojej dyspozycji. Od dziś jesteśmy dostępni w całym województwie małopolskim oraz śląskim. Masz problem nie zwlekaj zadzwoń! Czas gra na Twoją niekorzyść, dłuższe czekanie równa się większe zniszczenia!

Na koniec jeszcze raz w skrócie kilka naszych najważniejszych cech:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatka po mimo tego, że prowadzi do zniszczenia Twoich ulubionych przedmiotów, dodatkowo sprawia, że przez jej atak te przedmioty niszczeją aż cztery razy szybciej! Ochroń swoje przedmioty, ochroń swoją przyszłość i siebie!

Zadzwoń, umów wizytę! Z Dezynfeuszem szybko odzyskasz spokój, a dodatkowo satysfakcję masz gwarantowaną!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice