Skuteczne zwalczanie kołatków Niepołomice

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Niepołomice

Czujesz, że jesteś w patowej sytuacji? Coś atakuje Twoje cenne przedmioty wykonane z drewna jednak Ty nie wiesz co to może być? Ciągle znajdujesz charakterystyczną mączkę oraz słyszysz dziwny dźwięk w ich obrębie? To na pewno jest kołatek! Nie zwlekaj koniecznie skontaktuj się z specjalistą, gdyż tu walka w pojedynkę na pewno nie ma szans. Swoją dzisiejszą ofertę Dezynfeusz kieruje do mieszkańców województwa małopolskiego, a konkretnie do mieszkańców Niepołomic!

Od początku! Poznajmy kilka szczegółów na temat szkodnika, który obecnie sieje spustoszenie w Twoich czterech ścianach, a następnie poznaj nas w kilku słowach oraz cechach. No to zaczynamy!

Jak już było wspomniane tytułem wstępu charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu w pobliżu drewnianych konstrukcji to sprawa szkodnika o nazwie KOŁATKA. Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Dlatego jeżeli masz z nim do czynienia koniecznie skontaktuj się z fachowcem!

No to nadszedł czas na kilka słów o nas samych, abyś był bardziej otwarty na naszą propozycję, a zarazem abyś łatwiej mógł nam zaufać!

Dezynfeusz to firma specjalizująca się w skutecznej likwidacji kołatek oraz innych szkodników, które atakują Wasze domy/biura/budynki/konstrukcje. Od dziś jak już wiesz jesteśmy dostępni w Twoim mieście czyli w Niepołomicach, a także w całym województwie małopolski oraz w województwie śląskim. Na swoim koncie mamy tysiące uratowanych konstrukcji i dzięki temu zyskaliśmy wielu zadowolonych klientów. Nasi fachowcy dbają o swoje kwalifikacje oraz satysfakcje klientów. Pracują na najlepszych sprzętach oraz na najbezpieczniejszych środkach. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych! Potrafią za pomocą fumigacji usunąć nawet głęboko umiejscowionego szkodnika! Zawsze dbamy o dobro oraz dorobek naszego każdego klienta. Cenimy sobie najdrobniejsze szczegóły, które przyciągają uwagę każdego klienta.

Zwlekając z podjęciem decyzji – Pamiętaj! Kołatki niszczą drewniane konstrukcje powodując, że przedmioty są aż cztery razy bardziej łatwopalne! Ochroń siebie i swoich bliskich, chroniąc swoje przedmioty przed szkodnikami.

Teraz na koniec jeszcze raz kilka naszych najważniejszych atutów:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Resztę pozostawiamy Tobie, wybierzesz profesjonalizm oraz satysfakcję gwarantowaną, czy dalej będziesz zwlekać i pozostawisz wszystko biegowi wydarzeń? Dzięki nam możesz znów cieszyć się spokojem i czuć się bezpiecznie w swoich czterech ścianach.

Zadzwoń! Umów swoją wizytę, wolne terminy czekają jeden z nich może być właśnie Twój!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice