Skuteczne zwalczanie kołatków Nowy Sącz

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Nowy Sącz

Jesteś mieszkańcem Nowego Sącza? Krążysz po Internecie w poszukiwaniu odpowiedzi na nurtujące Cię pytania, a zarazem skutecznego rozwiązania Twoje problemu? Posiadasz w domu intruza, jednak nie wiesz czym jest i jak się go pozbyć? Dobrze się składa – jesteśmy tutaj, aby Ci pomóc! U nas znajdziesz wszelkie odpowiedzi, a także namiary na naszą firmę – wszystkim się zajmiemy.

Jeżeli jesteś jedną z tych osób, które od jakiegoś czasu ma problem z zaistniałą wszechobecną w domu mączką, uporczywym hałas, który zawsze pojawia się przy drewnianych konstrukcjach, meblach czy też przedmiotach? To wszystko powód często nie widzialnego dla Twojego oka szkodnika, który nosi nazwę KOŁATEK! To on potrafi zniszczyć wszystko z drewna, co znajduje się w Twoim otoczeniu.

Poznaj krótką charakterystykę tego szkodnika!
KOŁATEK to mały robak, który drąży tunele w konstrukcjach drewnianych wykonanych zarówno z drzew iglastych jak i iglastych prowadząc do ich szybszego zniszczenia. Jednak to nie najważniejszy powód, który powinien Cię martwić, o wiele poważniejszym problemem, który powstaje przez zniszczenia kołatek to aż czterokrotne prawdopodobieństwo łatwopalności Twoich mebli i konstrukcji! Masz do czynienia z intruzem? Nie zwlekaj – zacznij działać już dziś! W przypadku kołatek, osobnikami, które prowadzą do zniszczeń to najmłodsze osobniki – niestety na przestrzeni kilku ich pokoleń, a może to być w odpowiednich warunkach bardzo szybko, zniszczyć doszczętnie cenne konstrukcje. Kołatek lubi wilgotne miejsca, dlatego jedyną rzeczą, którą możesz się po nim spodziewać to fakt, że ominie strych!

Do likwidacji kołatka trzeba specjalistycznego sprzętu oraz środków, dlatego nie działaj na własną rękę, skontaktuj się z fachowcami!

Gdy znasz już szkodnika, który sieje spustoszenie właśnie w Twoim domu – poznaj nas, czyli specjalistów w dziedzinie skutecznej likwidacji kołatek!

Nazywamy się Dezynfeusz na terenie całego kraju działamy już kilkanaście lat. Na przełomie tych lat uratowaliśmy już tysiące domów i konstrukcji. Dzięki temu zyskaliśmy zaufanie wśród milionów klientów, których opinie możesz poznać na naszej stronie. W swoich szeregach mamy najlepszych fachowców, którzy pracują tylko i wyłącznie na najlepszych sprzętach, wykorzystując do tego najbezpieczniejsze środki. Dzisiejszą ofertę kierujemy do wszystkich mieszkańców województwa małopolskiego oraz śląskiego. Z Dezynfuszem satysfakcja gwarantowana na 100%!

Teraz czas na nasze najważniejsze cechy:

  • Zawsze dojeżdżamy GRATIS do swoich klientów!
  • Wykorzystując fumigację likwidujemy kołatka nawet głęboko umiejscowionego w belce!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Ciesz się na nowo swoim dobytkiem, pozbądź się intruza i odzyskaj domowe bezpieczeństwo – zadzwoń po Dezynfeusza!

Dojedziemy do każdego miejsca w Nowym Sączu, wystarczy tylko, że ustalisz z nami termin naszej wizyty, a my przyjedziemy i zajmiemy się całą resztą!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice