Skuteczne zwalczanie kołatków Olkusz

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Olkusz

W Twoim domu zagościł intruz? Nie masz pewności co to za szkodnik, jedyne cechy jakie z nim łączysz to mączka drzewna i charakterystyczny hałas przy drewnianych konstrukcjach? To wina robaka o nazwie kołatek. Masz z nim do czynienia koniecznie skorzystaj z fachowej pomocy, gdyż do ich likwidacji potrzebne są specjalistyczne środki oraz sprzęt!

Poniższa oferta skierowana jest do mieszkańców miasta Olkusz, dlatego bez względu czy mieszkasz w centrum czy na obrzeżu koniecznie się do nas zgłoś, a my zajmiemy się całą resztą!

Na początku poznaj Kołatkę, a następnie nas czyli fachowców od ich likwidacji.

KOŁATKA to osobniki potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew iglastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia. Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków.

Dezynfeusz tak nazywa się nasza firma. W fachowym usuwaniu szkodników z domów naszych rodaków zajmujemy się od lat. Dzięki temu zyskaliśmy tysiące zadowolonych klientów, którzy do dziś mogą cieszyć się swoim cennymi przedmiotami oraz konstrukcjami. W naszych szeregach mamy najlepszych fachowców, którzy znają się na swojej pracy jak nikt inny. Zawsze do zadań podchodzą z pełnym profesjonalizmem oraz zaangażowaniem. Pracują na najlepszych oraz najnowszych sprzętach wykorzystując do tego najbezpieczniejsze środki. Dla nich nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafią zlikwidować nawet głęboko umiejscowionego kołatka za pomocą fumigacji. Od dziś jesteśmy dostępni w województwie małopolski i śląskim. Dlatego jeżeli masz problem ze szkodnikiem dzwoń po nas!

W kilku słowach poznaj nasze najlepsze cechy:

  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!

Pamiętaj! Kołatek prowadzi do zniszczeń, które sprawiają, że drewniane konstrukcje stają się aż czterokrotnie bardziej podatne na ogień i pożar!

Nie zwlekaj! Zadzwoń i umów się na wizytę!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice