Skuteczne zwalczanie kołatków Pszczyna

Chcesz szybko i skutecznie pozbyć się kołatków? Zadzwoń:
732 081 245 - Zadzwoń teraz!

Skuteczne zwalczanie kołatków Pszczyna

Jesteś mieszkańcem Pszczyny w województwie śląskim? Chciałbyś pozbyć się szkodnika, który pozostawia po sobie mączkę drzewną oraz wydaje przy tym dziwny dźwięk? Nie możesz określić co to za szkodnik i tym samym nie masz pojęcia jak się go pozbyć? Znamy odpowiedź na Twoje zmartwienia to kołatka! Dodamy jeszcze, że aby usunąć tego szkodnika potrzebni są do tego fachowcy! Zostań z nami, a już za chwilę wszystkiego się dowiesz.

Charakterystyczna mączka oraz dźwięk, który możesz słyszeć od czasu do czasu to wspomniana już KOŁATKA. Zgadza się! Osobniki te potrafią na przestrzeni czasu zniszczyć drewniane przedmioty wykonane z drzew liściastych jak i iglastych. Najgorszą jednak informacją jest fakt, że największe zniszczenie niosą młode osobniki, które drążą tunele w drewnie. Na przestrzeni kilku pokoleń, a warto dodać że w sprzyjających warunkach może to być rzeczywista chwila, szkodniki te mogą zasiać duże spustoszenie oraz zniszczenia.
Zniszczenia, które tworzą kołatki prowadzą do tego tego, że nasze dotąd cenne przedmioty stają się między innymi szybciej palne! Kołatki lubią wilgotne miejsca, dlatego omijać będą strych. Do likwidacji tego szkodnika trzeba specjalistycznego sprzętu oraz odpowiednich środków. Jeżeli masz z nimi do czynienia lepiej nie czekać – koniecznie skontaktuj się z Nami!
Nasza firma nosi nazwę Dezynfeusz. Specjalizujemy się od lat w skutecznym usuwaniu kołatek. Dla naszych fachowców nie ma rzeczy niemożliwych. Potrafimy zlikwidować szkodnika głęboko umiejscowionego w belce, a to wszystko jest możliwe dzięki zabiegowi fumigacji! Stosujemy tylko i wyłącznie najnowocześniejszy sprzęt oraz najlepsze metody, wykorzystujące przy tym najbezpieczniejsze środki! Wszystkie środki, których używamy nie pozostawiają po sobie żadnego śladu i są 100% bezpieczne dla Ciebie! Bezpieczeństwo przede wszystkim!
Dodatkowy udogodnieniem zarówno dla Ciebie jak i dla Nas jest fakt, że od dziś jesteśmy dostępni dla wszystkich mieszkańców Pszczyny! Jedyną rzeczą, którą Ty musisz zrobić, abyśmy Ci pomogli to skontaktować się z nami, a my zajmiemy się całą resztą! Działamy na terenie całego województwa śląskiego i małopolskiego. Trafimy do każdego klienta bez względu czy mieszka w centrum czy też na obrzeżach miasta! Dlatego nie zwlekaj – zacznij działać już dziś! Dezynfeusz gwarantuje satysfakcję każdego klienta! Zawsze dojeżdżamy do swoich klientów GRATIS. Współpracujemy z klientem indywidualnym oraz z firmami. Cenimy sobie każdego klienta, dlatego jeżeli chcesz poznać dotychczasowe opinie, zapraszamy do lektury na naszej stronie. Polecamy również nasz filmik, na którym widać na czym polega nasza praca. Dezynfeusz niczego nie ukrywa, zawsz gramy w otwarte karty.
Najważniejsze atuty naszej firmy, które cenione są wśród każdego naszego klienta, a które warto zapamiętać: 
  • Dojeżdżamy GRATIS!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla mieszkańców!
  • Środki, które stosujemy są 100% bezpieczne dla elementów drewnianych!
  • Współpracujemy z klientem indywidualnym i biznesowym!
  • Wystawiamy certyfikat oraz gwarancję jakości wykonanych usług!
Pamiętaj! Przez atak kołatki drzewo czy też zwyczajnie drewniany przedmiot/konstrukcje niszczeją aż cztery razy szybciej niż zdrowe przedmioty! Postaw na bezpieczeństwo Twoje i twoich bliskich poprzez ochronę swojego dobytku!
Skontaktuj się z nami – Zadzwoń! Nasi pracownicy są do Twojej dyspozycji, ustalicie wspólnie termin, a także uzupełnimy dodatkowo swoją ofertę dokładnie pod Ciebie!

Opinie klientów

Facebook

opinia-facebook

Google

opinia-google-2

Oferteo

opinia-facebook

Google

opinia-google

To co nas wyróżnia na tle konkurencji:

oszczędność

Szybkość działania

Kultura

Skuteczność

Dyskretność

Bezpieczeństwo

Dane kontaktowe

732 081 245 - Zadzwoń teraz!

E-mail: kontakt@dezynfeusz.pl
NIP: 9542778479

Nasze oddziały

Opole, Kraków, Poznań, Wrocław, Katowice